Çiçek Turizm’in Umre turları Kasım ayında başlıyor

Çiçek Turizm’in Umre turları Kasım ayında başlıyor
23 Ekim 2017, 11:57
1985 yılından beri Umre ve Hac ibadeti için kutsal topraklara tur düzenleyen Çiçek Turizm, Kasım ayında sunduğu özel fiyatlar ile Umre turlarına başlayacağını duyurdu.

1985 yılından beri Umre ve Hac ibadeti için kutsal topraklara organizasyon yapan Çiçek Turizm’in, Umre turları özel fiyatlarla Kasım ayı itibariyle başlıyor.

Çiçek Turizm’in, IATA üyesi seyahat acentesi olarak 32 yıldır hizmet verdiğini belirten Bursa Şubesi’nin yetkilisi Ayla Üstün şunları söyledi: “Çiçek Turizm’in Bursa’daki tek yetkili şubesi olarak, misafirlerimize uygun fiyatlar ile kaliteli hizmet vermeyi sürdürüyoruz. Her geçen yıl Umre turlarımıza olan talep artıyor. Geçtiğimiz yıla oranla bu yıl, kutsal topraklara gidenlerin oranında % 20’nin üzerinde artış yaşanıyor” dedi.

Kutsal topraklara yolculuk

Hac görevinin ardından Umre’ye gidişlerinin Kasım ayıyla birlikte başladığını belirten Ayla Üstün, konuşmasına şöyle devam etti:

“1 Kasım'dan başlayarak, her 15 günde bir turlarımız olacak. 15 – 20 – 28 günlük umre turlarımızda fiyatlarımız 940 Dolar - 1125 Dolar arasında değişiyor. Kudüs ve Kudüs bağlantılı Umre turlarımız bulunuyor. Umre ibadeti, Kasım ayı, sömestr ve Mart aylarında daha fazla tercih ediliyor. Ayrıca, Ramazan umresinde 41 gün, 30 gün ve son 15 günlük turlar daha çok ilgi görüyor. Senenin 3 ayı hariç sürekli umre turlarımız bulunuyor” diye konuştu.

Kutsal topraklara gideceklere öneriler

Kutsal topraklara gidecek olan ziyaretçilerin mağduriyet yaşamamaları için dikkat etmeleri gereken hususlar hakkında da bilgi veren Ayla Üstün, konuşmasına şöyle devam etti:

“Tercih edilecek acentanın TÜRSAB belgeli ve A sınıfı olması gerekiyor, IATA Belgesinin olması da araştırılmalıdır. Vize işlemleri, bilet işlemleri otel rezervasyonlarının yapılmış olması, hizmet edecek olan görevli ve hocaların bulunması gerekiyor. Ayrıca, yolculuğa çıkılmadan önce, ibadet hakkında bilgi edinilmesi de önemlidir” dedi.

Çiçek Turizm Bursa Şubesi

Detaylı bilgi için Çiçek Turizm Bursa Ofis: 0224 221 3425

Yorumlar
İlk yorum yapan siz olun.
 
  Yorum için en fazla 1000 karakter girişi yapılabilir!
captcha