Ceylan İşletme, Sherwood Hotels ve Ceysu ile büyümeye devam ediyor

Ceylan İşletme, Sherwood Hotels ve Ceysu ile büyümeye devam ediyor
30 Mart 2021, 10:24
2019 yılında Sherwood Hotels bünyesindeki 7. otelini hizmete açan Ceylan İşletme A.Ş. su markası Ceysu için yaptığı yeni yatırımla da günlük şişeleme kapasitesini 2 milyona çıkardı.

2019 yılında Sherwood Hotels bünyesindeki 7. otelini hizmete açan Ceylan İşletme A.Ş. su markası Ceysu için yaptığı yeni yatırımla da günlük şişeleme kapasitesini 2 milyona çıkardı. Ceysu, tek çatı altında en büyük şişeleme kapasitesine sahip olan birkaç markadan biri haline geldi. Yenilikçi yapısı ile Pandemi döneminde de büyümeyi başaran Ceysu, yeni ürünü BART ile de Türkiye’yi gazlı ve aromalı su ile buluşturuyor.

“Yenilikçi bir markayız”

Antalya’nın önemli ulusal markalarından biri olan Ceysu, yatırım yapmaya ve büyüme devam ediyor. Yenilikçi yapısı ile de dikkat çeken Ceysu, sektöre getirdiği yeniliklerle ulusal marka kimliğini de her geçen sene güçlendiriyor. Ceysu’daki yeni yatırımlar ve yeni ürünler hakkında konuşan Ceylan İşletme A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Ali Ceylan, “Stabil bir marka olmak yerine her sene kendisini yenileyen ve tüketiciye yeni ürünler sunan bir marka olma amacındayız. Bunu da başardığımız için mutluyuz” dedi.

Pazar payını artırıyorCeysu, 2019 yılında ciddi bir yatırım yaparak pandemi döneminde büyümeyi başardı. Yaptıkları yatırımla kapasitelerine saatte 50 bin şişeleme kapasitesi daha eklediklerini belirten Hasan Ali Ceylan, “Mevcut fabrikamıza yaptığımız yeni yatırım ile günlük kapasitemizi 2 milyon şişeye çıkardık. Bu kapasite Türkiye’deki tek çatı altında gerçekleştirilen en büyük kapasitelerden biridir. Şu anda son teknolojiyi kullanıyoruz. Bu teknolojiden sonrası yok. Yeni yatırımla hem şişeleme kapasitemizi artırdık hem de el değmeden ve sağlık bir şekilde üretim yapıyoruz. Yaptığımız yatırımla pazar payımızı daha da yukarıya taşımak istiyoruz” şeklinde konuştu.

Daha dinamik hale geldi

Ceysu, günlük üretim kapasitesini artırırken İstanbul, Ankara ve İzmir’de daha da aktif hale gelerek Antalya’nın mineral zengini suyunu daha fazla insanla buluşturdu. Ceysu, yeni yatırımın yanı sıra bayi sayısını da artırarak Pandemi döneminde büyümeyi başardı. Bu başarının tesadüf olmadığını söyleyen Hasan Ali Ceylan, “Dinamik ve yenilikçi yapımız ile yerimizde sayan bir marka değiliz. Hep yenilik arayan bir markayız. Bu yapımız yeni yatırımları da tetikliyor. Üretim kapasitemizin artması bizi pazarda daha da aktif hale getirdi. İstanbul, Ankara ve İzmir’de daha dinamik ve daha fazla varız. Sadece Türkiye’de değil, 26 ülkeye Antalya’nın suyunu satıyoruz. Son olarak suyumuzu Japonya’ya gönderiyoruz. Türkiye’de büyürken bu büyümeyi yurt dışında da sürdürmek istiyoruz” dedi.

BART ile keyifli ferahlık

Ceysu, bu sene tüketicileri yeni bir ürün ile buluşturuyor. Pandemi döneminde yeniliklerine devam eden Ceysu, şekersiz, gazlı ve aromalı suyu BART’ı tüketiciye sunacak. BART hakkında bilgi veren Hasan Ali Ceylan, “Pandemi döneminde yeni bir markamız daha oldu. Limon, Elma, Salatalık ve Nane-Limon aromalı gazlı suyumuz BART’ı hayata geçirdik. Tamamen şekersiz ve gazlı olarak tüketilebilecek en sağlıklı içecek olan BART, yüzde 100 doğal aromalarla üretiliyor. Su insanı ferahlatır ama BART bu ferahlığa keyif de katacak. BART bizim yenilikçi yapımızın da göstergesidir” diye konuştu.

Hasan Ali Ceylan, Ceysu’nun yenilikçi yapısını koruyacaklarını ve sektörü yeniliklerle buluşturmaya devam edeceklerini söyledi.

Yorumlar
İlk yorum yapan siz olun.
 
  Yorum için en fazla 1000 karakter girişi yapılabilir!
captcha