Çeşme ve Miami otellerinin açılış tarihini açıkladı

Çeşme ve Miami otellerinin açılış tarihini açıkladı
09 Haziran 2023, 08:44
The Stay Otellerinin Sahibi ve NuLook Yönetim Kurulu Başkanı Muzaffer Yıldırım yeni açacakları otellerle ilgili bilgiler verdi.

The Stay Otellerinin Sahibi ve NuLook Yönetim Kurulu Başkanı Muzaffer Yıldırım yeni otel yatırım planlarıyla ilgili bilgiler verdi.

Bloomberg HT televizyonunda katıldığı programda açıklamalarda bulunan Yıldırım yeni otel çalışmalarıyla ilgili şu bilgileri verdi: "

Çeşme otelimiz seneye açılıyor, Miami otelimizi 2025'te tamamlayacağız, Bodrum'a da uzanacağız

"Butik otellerimde benim kalmayacağım bir otel yapmıyorum. Bir projeyi gerçekleştirmem için sevmem lazım. Projenin insanlara farklı bir şey vermesi lazım. Mesela Nişantaşı otelimizde her hafta yeni bir Art Gallery açılıyor. Önümüzdeki Ekim'de bir komedi Club da açıyoruz, yani oteli hep renklendirip neşelendiriyoruz. Çeşme otelimiz önümüzdeki sene açılıyor, 66 oda ve denize sıfır, şaraphanesinden zeytinliğine kadar değişik bir otel yapıyoruz. Bodrum'da da önümüzdeki sene yeni bir otel geliyor, o da denize sıfır ve aynı konseptte. Yurtdışında da şu anda gündemde Miami var, Los Angeles var ve Londra var. 2025'te Miami'de otelimizin tamamlanma ihtimali çok yüksek. Yine Stay Hotel zinciri, aynı konseptte. Amacımız konseptimizi Dünya'ya taşımak. Bizim stratejimiz daha pahalı satalım, daha iyi servis verelim ve optimize edelim”

Yorumlar
İlk yorum yapan siz olun.
 
  Yorum için en fazla 1000 karakter girişi yapılabilir!
captcha