Cenker Yılmaz: Rezervasyonlarımız yüzde 450 arttı

Cenker Yılmaz: Rezervasyonlarımız yüzde 450 arttı
19 Şubat 2022, 09:47
Antalya, Göynük'te “See, Feel, Love” (Tanı, Hisset, Sev) sloganıyla dünyanın pek çok ülkesinden ve Türkiye’nin dört bir yanından misafirlerini ağırlayan NG Phaselis Bay Lifestyle Resort, özel konaklama alternatifleri, yeni nesil oda tasarımları, muhteşem doğası ile 2021 yazında misafirlerine eşsiz bir deneyim yaşattı.

Güçlü marka yönetimi ile kısa sürede Antalya’nın en iyileri arasına giren NG Phaselis Bay, yeni sezonda da misafir memnuniyetini hedef alarak yenilikler yapmaya devam ediyor.

Rezervasyon oranlarımız yüzde 450 arttı, yeni sezonda bu rakamı daha da artıracağız

İlk yılda verilen hizmet ve memnuniyet sayesinde rezervasyonlarda %450 oranında artış olduğuna dikkat çeken NG Phaselis Bay Genel Müdürü Cenker Yılmaz, yeni sezonda bu rakamı daha da artırmayı hedeflediklerini söyledi. Misafir yorum ve beklentilerinin kendileri için çok önemli olduğunun altını çizen NG Phaselis Bay Genel Müdürü Cenker Yılmaz, misafir memnuniyetini dikkate alarak otel içinde ve dışında değişikliklere gidildiğine de değindi.

NG Phaselis Bay, 2022 yazında da ayrıcalıklı hizmeti ve birbirinden özel konfor alanlarıyla misafirlerine eşsiz bir deneyim yaşatacak. Seçkin lezzetler sunduğu A la carte restoranlarında, deniz manzaralı Scallops A la Carte, Beach Snack ve Ikura Tepenyaki restoranlarında da yenilikler yapan NG Phaselis Bay, iştah kabartan lezzetleri, üst düzey hizmet ve şık dekorasyon eşliğinde konuklarına sunacak.

Çalışanlarına da ayrıcalıklı bir dünya sunuyor

Sunduğu hizmetlerle misafirlerinin konforunu en üst düzeyde tutan NG Phaselis Bay, ekibine de ayrıcalıklar sunuyor. Çalışma şartları, maaşlar ve ek yardımlar ile personelinin de memnuniyetini artıran Phaselis Bay, bu sayede personel kalitesinde de standartlarını yüksek tutuyor.

Yorumlar
İlk yorum yapan siz olun.
Yorum için en fazla 1000 karakter girişi yapılabilir!
captcha