Cem Karacan: Milyarderleri Türkiye'ye çekecek otel yapıyoruz

Cem Karacan: Milyarderleri Türkiye'ye çekecek otel yapıyoruz
26 Haziran 2023, 10:06
Lara Barut ve Anda Barut Collection Genel Müdürü Cem Karacan Aydın Didim'de yapımına başladıkları 140 milyon euroluk otelle ilgili bilgiler verdi.

Lara Barut ve Anda Barut Collection Genel Müdürü Cem Karacan Aydın Didim'de yapımına başladıkları 140 milyon euroya mal olacak Didim Barut Collection'la ilgili bilgiler verdi.

Bu yatırımla dünyada milyarderler liginde yer alan isimlerin Türkiye'de tatil yapabileceği yeni bir lokasyon oluşturuyoruz

Otelin 200 dönüm arazi üzerine kurulacağını belirten Karacan “Didim iki havalimanının ortasında yer alan bir lokasyona sahip. İzmir ve Bodrum havalimanlarından bölgeye kısa sürede ulaşım sağlamak mümkün. Bizim bölgeye yatırım yapmamızda bir başka itici güç ise Didim’in kültürel ve tarihsel zenginliği oldu. Bölge 12 ay turizme olanak sağlıyor. Didim’deki yatırımımız bölge halkında da büyük heyecan oluşturdu. Bu yatırım Türk turizmindeki yeni bir kırılım olacak. Dünyadaki milyarderler liginde yer alan isimlerin Türkiye’de tatil yapabileceği yeni bir lokasyon oluşturuyoruz”

Didim’deki yatırımın grubunun bugüne kadarki en büyük otel yatırımı olduğu bilgisini veren Karacan, “Personel alımlarımız ve eğitim süreçlerimiz başladı. İstihdamı bölgeden sağlayacağız. Aynı zamanda organik bir gıda eko sistemi kuruyoruz” dedi. (Sabah)

Yorumlar
Adem yavuz
30 Haziran 2023, Cuma 12:54
Bir de Dalaman'a bir yatırım yapsanız çok memnun olacağız
Ender Güzey
28 Haziran 2023, Çarşamba 07:35
Didimdeki çirkin yapılaşma ne olacak milyarderlerl cennet doğanın nasıl talan edildiğini mi göstereceksiniz? Siz hangi kültürden bahsediyorsunuz? Kültür toprak altında kaldı üstü rezil edildi !
Osman Kilicoglu
27 Haziran 2023, Salı 02:24
Böyle harika bir otel konseptini takdir etmeyen olur mu? Didim ilçemiz 4/4lukbir konuma gelecek belki Bodrumda yaşayanlar bile kıskanır olacak.Yolunuz açık olsun Barut kardeşler.Allah yardımcınız olsun.
 
  Yorum için en fazla 1000 karakter girişi yapılabilir!
captcha