Caresse Bodrum Satış ve Pazarlama Direktörü Hakan Öztürk oldu

Caresse Bodrum Satış ve Pazarlama Direktörü Hakan Öztürk oldu
08 Haziran 2021, 12:28
Uluslararası otel zinciri Marriott International'ın, The Luxury Collection bünyesinde yer alan Bodrum'daki ilk resort oteli Caresse, a Luxury Collection Resort & Spa, Bodrum'un yeni uluslararası yönetimine sektörün profesyonel isimlerinden biri daha katıldı.

Bodrum ve Bitez koyu arasında bulunan Asarlık Mevkii'nde konumlanan Caresse, a Luxury Collection Resort & Spa, Bodrum'un Satış ve Pazarlama Direktörü Hakan Öztürk oldu.

Akdeniz Üniversitesi Konaklama İşletmeciliği Bölümü mezunu olan Hakan Öztürk, eğitiminin ardından global otel markalarında görev aldı. Uluslararası otelcilik tecrübesi ile sektörün başarılı ve deneyimli isimlerinden olan Hakan Öztürk, Biblos Resort Alaçatı, Six Senses Kaplankaya, Doğuş Turizm Grubu, The St.Regis İstanbul, Mandarin Oriental Hotel Group, Grand Hyatt Dubai, Park Hyatt İstanbul gibi saygın otel markalarında üst düzey satış yöneticisi olarak görev aldı.

Başarılı çalışmaları ile taçlandırdığı kariyer yolculuğunda istikrarlı adımlar ile yürüyen deneyimli isim Hakan Öztürk, 2O yıla yaklaşan otelcilik tecrübesini ve birikimini bundan sonra Caresse a Luxury Collection Resort & Spa, Bodrum için kullanacak.

Yorumlar
İlk yorum yapan siz olun.
 
  Yorum için en fazla 1000 karakter girişi yapılabilir!
captcha