Caresse Bodrum Genel Müdürü Tarkan Aksoy oldu

Caresse Bodrum Genel Müdürü Tarkan Aksoy oldu
23 Haziran 2020, 10:32
Bodrum'daki Caresse, a Luxury Collection Resort & Spa'nın Genel Müdürü değişti.

Uluslararası otel zinciri Marriott International’ın, The Luxury Collection bünyesinde yer alan Bodrum’daki ilk resort oteli Caresse'nin Genel Müdürü değişti. Otelin Genel Müdürlüğüne Tarkan Aksoy getirildi. Aksoy, turizm ve otelcilik sektöründeki uzun yıllara dayanan tecrübeye sahip.

Aksoy, Maxx Royal Belek Golf &Spa’nın da genel müdürlüğünü yapmış, Four Seasons İstanbul at the Bosphorus ve SultanAhmet otellerinde de üst düzey görevlerde bulunmuş sektörün başarılı bir profesyoneli.

Tarkan Aksoy, aynı zamanda Caresse Bodrum sahilinde yer alan Akdeniz çanağındaki ilk ve tek Buddha-Bar Beach’in de Türkiye operasyon liderliğini üstlenecek.

Aksoy; “Tüm dünyanın COVID-19 ile derinden etkilendiği bu özel dönemde Caresse Bodrum olarak misafirlerimize güvenli ve izole bir hizmet sunmak amacıyla ekibim ile birlikte çok daha fazla özen gösteriyoruz. Marriott International’ın da bir üyesi olan Caresse Bodrum olarak bu yaz sezonunda 7/24 profesyonel düzeyde hizmet ve kusursuz operasyon kalitemizi en iyi şekilde sunmaya devam edeceğiz. Bodrum ve Bitez koyu arasında bulunan Asarlık Mevkii'nin en sakin ve gizli noktasında konumlanan Caresse Bodrum ile birlikte eşzamanlı olarak Buddha-Bar Beach’in de yaz sezonunu açtık. Buddha-Bar’ın bu yaz da Türkiye’de Caresse Bodrum markasına duyduğu güven ile açılışını gerçekleştirmeye karar vermesi bizi ülkemiz adına da özellikle onere etti.”dedi.

Yorumlar
İlk yorum yapan siz olun.
 
  Yorum için en fazla 1000 karakter girişi yapılabilir!
captcha