Çalışanları maaşlarını alamayan ünlü otel grubundan açıklama

Çalışanları maaşlarını alamayan ünlü otel grubundan açıklama
12 Eylül 2019, 10:34
Aydın Didim'de faaliyet gösteren ve çalışanlarının maaşlarını 3 aydır ödemediği belirtilen The Roxy Luxury Otelleri'nden konuyla ilgili yazılı açıklama yapıldı.

Didim'de faaliyet gösteren The Roxy Luxury Otelleri Grubu, yaptığı yazılı açıklamada, 9 Eylül tarihinde otelin hisse devri işleminin yapıldığı belirtildi.

Mağdur personellerin ödemeleri kısa sürede yapılacak

Didim’de faaliyet gösteren The Roxy Luxury Otelleri Grubu'nda hisse devri yapıldı. Konuyla ilgili olarak otelin yeni ortakları yaptıkları bilgilendirme açıklamasında, “9 Eylül 2019 tarihi itibarı ile yeni ortaklarına hisse devri yapılmıştır. Süreç içerisinde devredilen otellerin durumu, personellerin maaş ve özlük hakları, otelin mal ve hizmet aldığı esnaflarla ilgili olarak tüm çalışmalar, devir işlemlerinin hukuki olarak tamamlanmasının ardından detaylı olarak basına ve kamuoyuna bilgi verilecektir. Süreç içerisinde kamuoyunda yaratılmak istenilen olumsuz haber ve davranışlara itibar edilmemesini rica ederiz.

Mağdur olan personelimizin ve esnafımızın tüm ödemeleri kısa sürede gerçekleştirilecektir. Şirketimizin yeni misyon ve anlayışımızla otellerimiz faaliyetlerine devam edecektir. Basına ve kamuoyuna duyurulur” ifadelerine yer verildi.

Yorumlar
 
  Yorum için en fazla 1000 karakter girişi yapılabilir!
captcha