Bursa Mercure Otel de TP-Link’i tercih etti

Bursa Mercure Otel de  TP-Link’i tercih etti
17 Temmuz 2018, 10:47
TP-Link’i tercih eden oteller arasına Bursa Mercure Otel de katıldı. Otelde wifi sinyallerinin her yere güçlü olarak ulaşabilmesi için duvar tipi erişim noktası olan EAP115-Wall ürünleri tercih edildi.

2017 yılında faaliyete başlayan Bursa Mercure Hotel, kalın duvarlar, yalıtımlı bina ve ahşap kaplamalar nedeniyle WiFi sinyallerinin iletimi açısından zorlu bir proje niteliğindeydi. Bu üç unsur da WiFi sinyallerinin iletimini engelliyordu. Bu nedenle Mercure Hotel projesinde duvar prizi şeklindeki erişim noktası (access point) olan EAP115-Wall ürünleri kullanıldı.

EAP115-Wall, zarif, minimalist görünümü ile her tür iş ortamına uyum sağlıyor. İnce tasarımı (sadece 11 mm kalınlığında) ile duvarda taşma yapmayan ürün, 300Mbps kablosuz hıza erişebiliyor. Hem kare, hem de yuvarlak yapısı ile Avrupa tipi duvar veri kutularına uygun olan ürün, çok kolay bir şekilde duvara monte edilip çalışır duruma geliyor. Ethernet üzerinden güç (PoE) özelliği sayesinde ayrıca elektrik hattı gerektirmeyen ürün, duvarda hazır olan Ethernet kablosuna takıldığında çalışmaya başlıyor. Her odada güçlü bir wifi sağlayan EAP115-Wall, bu sayede Bursa Mercure Hotel’in müşteri memnuniyetini artıran önemli bir unsur oldu.

Mercure Hotel wifi projesinde kullanılan EAP115-Wall ürünleri hem kablosuz bağlantı sağlıyor hem de cihaz üzerinde yer alan Ethernet girişi sayesinde kablo ile bağlantı da yapılabiliyor. Bu da otele önemli bir avantaj sunuyor. Ayrıca EAP serisinin kolay yönetilmesini sağlayan Omada yazılımı da TP-Link’in tercih edilmesinin nedenlerinden biri olarak açıklanıyor.

TP-Link, çözüm ortaklarıyla birlikte, başta kolay kurulup kullanılan EAP serisi erişim noktaları olmak üzere iç ve dış mekan ağ çözümleri ile otel, okul, hastane gibi işletmelere anahtar teslimi wifi projeleri gerçekleştiriyor.

TP-Link Hakkında:

1996 yılında kurulan TP-Link, günlük yaşamın her alanında yer alan güvenilir ağ cihazları ve aksesuarları üreten küresel bir şirkettir. 120’den fazla ülkeye dağıtım yapan ve dünya çapındaki yüz milyonlarca insana hizmet veren TP-Link şirketi, araştırma kuruluşu IDC raporlarında sürekli olarak WLAN ve geniş bant CPE cihazlarında 1 numaralı üretici olarak yer almaktadır.

Kanıtlanmış sağlamlık, performans ve değer mirası ile TP-Link, tüm bireylerin ağ konusundaki gereksinimlerini karşılayan bir ürün portföyü oluşturmuştur. Günümüzde halen gelişen internete bağlı yaşam tarzlarına uygun olarak, yarının taleplerini bugünden karşılamak üzere çalışmaya devam ediyor.

Yorumlar
İlk yorum yapan siz olun.
 
  Yorum için en fazla 1000 karakter girişi yapılabilir!
captcha