Bugün başlıyor... Bir şehirden daha Antalya'ya uçacak

Bugün başlıyor... Bir şehirden daha Antalya'ya uçacak
25 Haziran 2022, 09:49
Rusya’nın en büyük charter havayolu şirketlerinden olan Azur Air bugünden (26 Haziran) itibaren Rusya'nın bir şehrinden daha Antalya'ya uçacak.

Rusya’nın en büyük charter havayolu şirketlerinden olan Azur Air’in 26 Haziran’dan itibaren Kazan’dan Antalya’ya yeni uçuşlara başlayacağı bildirildi.

Kazan Uluslararası Havalimanı Basın Servisi tarafından yapılan açıklamada, Azur Air’e bağlı yeni charter programının 26 Haziran’dan ekim ayının sonuna kadar süreceği, uçuşlarda 238 koltuklu Boeing 757 uçağı kullanılacağı vurgulandı.

Azur Air, 26 Haziran 2022’den itibaren ekim sonuna kadar Kazan’dan Türkiye’nin tatil merkezi Antalya’ya haftada ortalama üç sefer gerçekleştirmeyi planlıyor.

Rusya Tur Operatörleri Birliği (ATOR), Azur Air’in Ekaterinburg’dan Antalya ve Dalaman’a yeni charter seferlerine başladığını duyurmuştu.

Azur Air ile gerçekleştirilecek charter seferi programına göre, Antalya uçuşlarının 18 Haziran’dan itibaren her gün, Dalaman seferlerinin ise 21 Haziran itibariyle salı ve cuma günleri gerçekleştirileceği belirtildi.

Nizhny Novgorod Havalimanı da 22 Haziran itibariyle Antalya uçuşlarına yeniden başlarken, uzun bir aradan sonra ilk uçuş Azur Air tarafından gerçekleştirildi.

Yorumlar
İlk yorum yapan siz olun.
 
  Yorum için en fazla 1000 karakter girişi yapılabilir!
captcha