Bu babalar günü Akra Hotels'de yine çok lezzetli geçecek

Bu babalar günü Akra Hotels'de yine çok lezzetli geçecek
25 Mayıs 2022, 13:40
Akra Hotels ayrıcalıklarını seven aileler bu seneki babalar gününe, Akdeniz’in eşsiz manzarasına eşlik edecek lezzetli bir kahvaltı ile başlayıp, sonrasında çocukların katılımıyla gerçekleştirilecek Kurabiye Workshop’u ile devam edecek.

Önce hem sağlıklı yaşamı destekleyen detoks yiyecekler hem de zengin bir kahvaltı menüsü sunan Panora Restoran’da saat 12:00’a kadar devam edecek keyifli bir kahvaltı edecekler; sonrasında ise çocukların, babaları için yapacakları Kurabiye Workshop’u ile günü daha da lezzetlendirecekler.

Mutfağında usta şeflerin bulunduğu, Türk ve Dünya lezzetlerinin bir arada sunulduğu Panora Restoran’da güne başlayan aileler, dilerlerse öğle ve akşam menülerini deneyimlemek ve günlerini yeni gastronomik lezzetleri keşfederek keyiflendirmek için burada devam edebilecekler.

Babalar Gününe özel olarak, 15:00-17:00 saatleri arasında Panora Restoran’da gerçekleştirilecek workshop sadece çocukların katılımıyla gerçekleştirilecek olup, o gün misafirimiz olan ve katılmak isteyen herkese açık olacaktır.

Ayrıca Akra’nın Babalar Gününe özel sürprizleri bununla da sınırlı kalmayacak. Bünyesinde bulunan Akra Fit; 17, 18, 19 ve 20 Haziran tarihlerinde üyelik yaptıracak ya da üyeliğini yenileyecek tüm babalara özel fırsatlar sunacak.

Yorumlar
İlk yorum yapan siz olun.
 
  Yorum için en fazla 1000 karakter girişi yapılabilir!
captcha