Bodrum'un yeni tanıtım filmi: Mavi Bodrum

14 Şubat 2017, 17:13
2017 yılı turizm çalışmaları kapsamında hazırlanan "Mavi Bodrum" tanıtım filmi basın toplantısı, Trafo Bodrum Hakan Aykan Kültür ve Sanat Merkezi'nde yapıldı.

Bodrum Limanı ve Sualtı Arkeoloji Müzesi’nden başlayarak, Bodrum'un önemli duraklarında Orak Adası, Kara Ada, Adaboğazı, Çatalada, Kaşık Adası, Apostol Adası ile Kisebükü, Kargı, Bitez, Kaçakçı, Yalı, Gündoğan, Torba ve Kuyucak koylarındaki eşsiz güzelliklerin havadan yapılan çekimlerle tanıtıldığı 3 dakika 44 saniyelik filmin gösterimi ile başlayan toplantıya, öncelikle Sevgililer Günü'nü kutlayarak başlayan Bodrum Belediye Başkanı ve Bodrum Tanıtma Vakfı Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Kocadon şunları söyledi:

"Önce bugün çok özel bir gün, sevgililer günü. Bu özel günde hırslarımızın, mantığımızın ve sevgimizin önüne geçmeyen bir sevgililer günü diliyorum. Sadece bir gün değil bir ömür diliyorum. Ben de bugün pembe giydim, pembenin biliyorsunuz Bodrum’da güzel bir tekerlemesi vardır: “Pembe, gönlüm sende’’ Ben, Bodrum halkının gönlünde olmaktan son derece mutlu bir Belediye Başkanıyım. Onun için tüm Bodrum Yarımadası’nın güzel insanlarının, medeni insanlarının, içlerinde sevgi barış dolu olan güzel insanlarının bu özel günlerini kutluyorum. Hepsine de sevgi ve saygılarımı sunuyorum"

Etiketler:Bodrum Mavi Bodrum
Yorumlar
İlk yorum yapan siz olun.
 
  Yorum için en fazla 1000 karakter girişi yapılabilir!
captcha