Bodrum'da otel doluluklarında son durum!

Bodrum'da otel doluluklarında son durum!
21 Haziran 2023, 15:58
Bodrum Otelciler Derneği Başkanı Ömer Faruk Dengiz otel doluluklarıyla ilgili bilgiler verdi.

Dünyanın önemli turizm destinasyonları arasında yer alan Bodrum'da Kurban Bayramı'na sayılı günler kala oteller ve eğlence mekanları hazırlıklarını tamamladı.

Yüzde 70 doluluk var, bayramda 10 bin euroya otel odası var

Bayramda her bütçeye uygun konaklama fırsatının olduğu Bodrum'da, kişi başı konaklama fiyatları 750 liradan başlayıp, 10 bin euroya kadar çıkıyor. Otellerde bayram süresi boyunca yüzde 70 doluluk hedefleniyor. Bayram süresi boyunca Bodrum'da her bölgede farklı aktivitelerin olacağını söyleyen Bodrum Otelciler Derneği Başkanı Ömer Faruk Dengiz, "Bodrum'da bayram için geçen seneki doluluklar şu anda yok. Kısmi doluluklar mevcut. 4 ve 5 yıldızlı otellerde kısmi doluluk var. Bu oteller bayram süresi içerisinde rezervasyon almaya elverişlidir. Bu dönemde yüzde 70 civarında doluluk var. 2 ve 3 yıldızlı ve apart otellerde şu an rezervasyon yapmaya elverişli bir ortam var. Bayram süresi boyunca yüzde 70 civarında doluluk bekliyoruz. Erken rezervasyon avantajlarıyla insanlar tatillerini avantajlı yapacaklar" ifadelerini kullandı.

Yorumlar
Bob Balta
14 Temmuz 2023, Cuma 03:36
Bence Bodrum'un iki temel sorunu var. Birincisi, cok ilkel yollar. Ikincisi, sahipsiz cok sayida sahipsiz kopek ve kedilerin sokaklarda olmasi. Belediye ve Turizm isletmecileri bu iki sorunu en yakin zamanda cozmeleri lazim.
Karaelmas
23 Haziran 2023, Cuma 09:16
Bozuk ve aydınlatmasız yollar,ulaşım sorunu,havadaki toz ve egzoz dumanı,bodrumu tatil bölgesi olmaktan çıkarıyor,küçük bir Anadolu şehrinin bile köyleri bodrumdan daha ilerde.
Ahmet Özer
23 Haziran 2023, Cuma 07:17
Bu fiyatlara Bodruma gidilmez. İspanya yarı fiyatına
Hasan usta
22 Haziran 2023, Perşembe 05:20
Önce elan yetiştirelim bodrumda oteller personel bulamıyor hiç tecrübesi olmayan elanlarla bu iş gitmez hergele misafir şikayetçi turizm geriye gidiyor lütfen gerçekçi olalım
 
  Yorum için en fazla 1000 karakter girişi yapılabilir!
captcha