Biz evde yokuz “Yeni yerler görmekten büyük keyif alıyoruz”

Biz evde yokuz  “Yeni yerler görmekten büyük keyif alıyoruz”
21 Eylül 2018, 17:02
Akra Talks’un Eylül ayında gerçekleştirilen 34’üncü programının konukları Biz Evde Yokuz’dan tanıdığımız Duygu Pınar Şar ve Bilgehan Çelik oldu.

Akra Urban Social Lounge’ta gerçekleştirilen sohbette; Biz Evde Yokuz’un başlangıç hikayesini anlatarak konuşmasına başlayan Duygu Pınar Şar, “Birçok kişi bizi gezgin olarak tanımlasa da amacımız kesinlikle gezgin olmak değildi. Bu nedenle yola, gezgin olmayı hayal ederek çıkmamıştık. Çünkü ikimiz de hayatımıza farklı deneyimler katmak istiyorduk, inanın hala katmak istediğimiz bir sürü şey var” dedi.

Birlikte gezmekten çok mutluyuz

Birbirlerini bulmanın çok büyük bir şans olduğunu ifade eden Bilgehan Çelik “Biz gezmenin ve birlikte olmanın yanı sıra aynı zamanda şirketimizde ortağız da. Ancak deneyimlerimiz bize herkesin sorumluluk alanını bilmesi ve ona göre hareket etmesi gerektiğini öğretti. Herkes kendi sorumluluğunu bilerek, ona göre hareket ederse inanın birlikte bir şeyleri yapmak çok daha zevkli bir hale geliyor” şeklinde konuştu.

Deneysel bir hayat yaşıyoruz

Bir evlerinin olup olmadığıyla ilgili yöneltilen soruya ise gülümseyerek cevap veren Şar konuşmasına şu sözlerle devam etti: “En başta da dediğimiz gibi, biz çok deneysel bir hayat yaşıyoruz. Gerçekten merak edenler için söyleyelim. Evet, şu anda bir evimiz var ama bir dönem cidden yoktu” dedi.

Alt yapı sorunu olan yerleri duyurmuyoruz

Gezip gördükleri bazı yerleri paylaşmadıklarını belirten Biz Evde Yokuz, doğaya verilen zararlar, ormanlara atılan çöplerden dolayı büyük üzüntü duyduklarını, sırf bu yüzden alt yapı sorunu olan keşfedilmemiş güzel yerlerin tanıtımını yapmadıklarını belirttiler.

Düzenlendiği ilk günden bu yana büyük bir beğeniyle takip edilen Akra Talks, sürpriz konu ve konuklarıyla bu sezon da yine dopdolu geçmeye devam edecek.

Yorumlar
İlk yorum yapan siz olun.
 
  Yorum için en fazla 1000 karakter girişi yapılabilir!
captcha
   
>