Bir yurtdışı rotasından daha Antalya'ya turist getirecek

Bir yurtdışı rotasından daha Antalya'ya turist getirecek
21 Eylül 2022, 15:51
Lufthansa ve Türk Hava Yolları'nın ortak şirketi SunExpress, 2023 yazı için İngiltere'nin bir şehrinden daha Antalya'ya turist getirecek.

Lufthansa ve Türk Hava Yolları'nın ortak şirketi SunExpress, 2023 yazı için İngiltere ağına Newcastle'ı da ekledi.

Newcastle'den Antalya'ya uçuşlar 28 Mart 2023'te başlayacak, 28 Ekim 2023'e kadar sürecek.

Uçuşlar Salı, Perşembe ve Cumartesi günleri gerçekleştirilecek.

Glade: Antalya'ya çabucak aşık olacaklarından eminim

SunExpress'in ticari direktörü Peter Glade “ İngiltere'nin kuzeydoğu bölgesindeki yolcuların Antalya'ya çabucak aşık olacaklarından eminim. Antalya güzel bir tatil için gereken her şeyi sunuyor. Kristal berraklığında su, güzel plajlar, mükemmel yemekler ve daha fazlası..." dedi.

Newcastle havalimanı havacılık geliştirme müdürü Chris Ion ise “ Türkiye kuzeydoğunun en popüler tatil destinasyonlarından biri ve bu yaz destinasyona yönelik şimdiye kadarki en büyük uçuş ve tatil seçeneklerimizi gördük. SunExpress'in bu yeni hizmeti, yolcularımıza Akdeniz'in en popüler ve hareketli tatil destinasyonlarından biri olan Antalya'yı keşfetmek için rekabetçi fiyatlarla daha fazla seçenek sunacak." dedi.

SunExpress şu anda Gatwick, Luton, Manchester, Edinburgh ve Birmingham havalimanlarından Antalya'ya uçuş gerçekleştiren SunExpress 2023 yazında Newcastle ve Bristol Havalimanlarından da Antalya'ya uçacak.

Yorumlar
İlk yorum yapan siz olun.
 
  Yorum için en fazla 1000 karakter girişi yapılabilir!
captcha