Bilgili hız kesmiyor

Bilgili hız kesmiyor
23 Ekim 2019, 09:06
Beşiktaş'ın eski başkanı ve Bilgili Holding'in sahibi Serdar Bilgili, ABD'de ortağıyla birlikte yatırımlarını hızlandırıyor.

Bilgili Holding'in Yönetim Kurulu Başkanı Serdar Bilgili, peş peşe otel yatırımı yaptığı ABD'de yatırımlarına hız veriyor. Dünya Gazetesi'nde yer alan habere göre Bilgili ortağı Michael Shvo ile birlikte dünyaca ünlü Beverly Hills’deki 9.200 Wilshire Bulvarı’nda, 54 rezidanstan oluşan bir projeyi hayata geçirme kararı aldı. ABD'deki yatırımlarını hızlandıran iki ortak, Beverly Hills'te bulunan geliştirme sitesi için 130 milyon dolar harcayacak.

Coca Cola'nın binasını 955 milyon dolara almışlardı

Bilgili Holding'in sahibi Serdar Bilgili ile ABD'li Michael Shvo, ortak bir şirket kurup ilk olarak 13 ay önce New York 5. Cadde'deki Gucci binasını, altı ay sonra Tommy Hilfiger ile Doğuş Grubu'na ait olan Miami'deki The Raleigh Miami Beach Hotel'i, Ağustos ayında da Miami'deki otellerinin hemen yanında bulunan Richmond Hotel ile South Seas Hotel'i satın almıştı. Ortaklar; en son New York 5. Cadde'nin sembolik binalarından Coca-Cola binası, 955 milyon dolara almışlardı. Gucci binası için 135, Ferit Şahenk'in oteli için 103, Miami'daki diğer iki otel için de 139.9 milyon dolar ödeyen ortaklar, 995 milyon dolarlık satın alma ile New York emlak piyasasında büyük ilgi uyandırmıştı.

Yorumlar
İlk yorum yapan siz olun.
 
  Yorum için en fazla 1000 karakter girişi yapılabilir!
captcha