Biblo Globus'tan Antalya'ya güzel haber!

Biblo Globus'tan Antalya'ya güzel haber!
01 Ekim 2020, 11:14
Geçmiş yıllarda Antalya’ya kesintisiz kış operasyonunu ilk başlatan Rusya’nın önde gelen büyük tur operatörlerinden Biblio Globus’un partneri FIT Holidays , 2020 – 2021 kış sezonu için Antalya uçuşlarının planlaması ile ilgili bilgi verdi.

Antalya yaz operasyonunu Kasım ortasına kadar uzatmayı planlayan Biblio Globus, 1 Kasım itibarı ile de tüm kış sezonu süresince Başkent Moskova ve diğer büyük şehir olan St. Petersburg’dan olmak üzere her gün birer uçuş ile haftalık toplam 14 Charter gerçekleştireceğini bildirdi.

Uçuşlarını, stratejik partneri olan Aeroflot’un bir kolu ROSSIYA AIRLINES ile gerçekleştiren Biblio Globus, her yıl misafirlerine geniş bir ürün seçeneği sunduğu ve müşteri memnuniyetini ön planda tuttuğu için en çok tercih edilen firmaların başında geliyor.

Ethem Okudur: Meyveleri 2021 yaz döneminde alınacak

Biblio Globus yaşanan pandemi dönemi süresince de Antalya’ya gerçekleştirdiği kapasite ile en çok müşteri getiren operatörler içinde genel sıralamanın önde gelen sağlayıcısı durumuna geldi. Konu ile ilgili açıklama yapan Fit Holidays yönetimi adına Ethem Okudur, 2020/21 Kış sezonunun herhangi bir aksaklığa uğramadan başarılı geçmesi halinde bunun meyvelerinin 2021 yazında pozitif getirilerinin alınacağını belirtti.

Bu başarı, pandemi sürecinin önümüzdeki aylarda etkisinin seyahat sektörünün mevcuttan daha fazla etkilemesi yada politik faktörlerin getirileri yanı sıra, kış sezonunda yeterli miktarda alternatifin tesisinde açık kalması ile de doğru orantılı olacak.

Yorumlar
İlk yorum yapan siz olun.
Yorum için en fazla 1000 karakter girişi yapılabilir!
captcha