Bentour, Türkiye için 9 info gezisi planladı

Bentour, Türkiye için 9 info gezisi planladı
22 Şubat 2021, 08:09
Bentour Reisen, Türkiye'yle ilgili birçok İnfo Gezisi ve E-Learning platformu kapsayan 2021 eğitim programını kamuoyuna paylaştı.

Geçen yıl ilkbaharda Türkiye’ye info gezisi düzenleyen ilk tur operatör olma özelliğini taşıyan Bentour, bu yıl için şimdiden 9 info gezisi planladı.

Bentour ’un yıllardır Quality Trip başlığı adı altında düzenlediği ve 4-5 gün süren info gezileri katılımcılara birçok otelleri tanıtırken, aynı zamanda ülkemizin insanlarını ve kültürünü tanıma fırsatını sağlıyor. Gezinin konseptine göre, program akışında şehir ya da bölgesel turları, yemek tanıtımları, kaydırak yarışmaları ya da Golf sahalarında çeşitli yarışmalar gibi aktiviteler yer alıyor.

13 Nisan tarihinde düzenlenecek ilk “Quality-Trip”, Seyahat Acentelerde öğrenim gören geleceğin acentelerin katılımı ile gerçekleşecek. Diğer planlanan gezilerin de temaları Aile otelleri, Kaydırak ve Aquapark otelleri, Golf Tatili, Kemer, Ege ve Antalya bölgelerinden oluşurken, ayrıca bir Istanbul gezisi ve Bentour Gold Partnerlerinin katılımı ile geçekleşecek bir organizasyon düzenlenecek.

Önümüzdeki hafta Bentour Reisen ayrıca 2021 Online eğitim sezonuna start veriyor. Online eğitim kapsamında iki hafta da bir Bentour Reisen bu platformda çeşitli temalar ve hedef kitleleri konu alan programlar ile katılımcıların huzuruna çıkacak. Geçen sene yeni hayata geçirilen ve bir yayını 45 dakika süren Online Eğitimler ile Bentour Reisen, katılım sağlayan Seyahat acentelere birinci elden ilgi çekici bilgileri sağlamayı amaçlıyor.

Seminer şeklinde gerçekleşecek yayınlarda İstanbul dışında Golf ve Aile Otelleri gibi temalar da ele alınacak. Ayrıca Bentour'un «À la carte» adı altında programında bulunan ve kapasiteleri 20 odanın altında olan butik otellerin detaylı tanıtımının yanı sıra, seyahat acenteleri, Bentour Partner programı, Mavi Turlar, Trend oteller ve Türkiye’nin en gözde bölgeleri başlıkları altında gerçekleşecek online seminer yayınlarına katılım sağlayabilecek.

Etiketler:Bentour info gezi
Yorumlar
İlk yorum yapan siz olun.
 
  Yorum için en fazla 1000 karakter girişi yapılabilir!
captcha