Bentour Reisen’den oyuncak kiralama hizmeti

Bentour Reisen’den oyuncak kiralama hizmeti
12 Mayıs 2023, 09:49
Bentour Reisen Antalya bölgesinde konaklayacak olan çocuklu misafirlere oyuncak kepçe ve kamyon kiralama fırsatı sunarak hizmet yelpazesini genişletiyor.

Misafirler www.mybentour.com Bentour Reisen dijital platform üzerinden, 90cm geniş ve 40cm yükseklikte kepçe ve kamyon oyuncakları, araç başına 17€ ödeyerek kolayca kiralayabilecekler.

Kiralanan oyuncaklar otel rehberi tarafından tatilin ilk günü (veya en geç bir gün sonra) misafirin konakladığı otele getirilerek daha sonra tatilin son gününe kadar- konaklama süresine bakılmaksızın- misafirlerin kullanımına sunulacak.

Bentour Reisen CEO'su Deniz Uğur, “bir çocuğun sahilde kendi boyuna yakın oyuncakla oynamaktan ne kadar keyif aldığını kendi çocukluk anılarımdan biliyorum. 90 cm'lik bir oyuncağı bavulunuzda taşımak o kadar da kolay olmadığını varsayarak, bu eşsiz fırsatı sunmaktan mutluluk duyuyoruz,” dedi.

www.mybentour.com üzerinden ayrıca Müşteri, rezervasyon yaptığı seyahatle ilgili tüm bilgileri burada topluca net bir şekilde bulabilir. Faturalama ve seyahat belgelerinden ülkeye giriş için gerekli bilgileri, uçuşlar, transferler ve otellerle ilgili bilgilere ve tur rehberinizle iletişim seçeneğine kadar her şey burada bulunabilir. Bentour Reisen bununla yalnızca müşteriler için değil, aynı zamanda seyahat acenteleri için de işleri kolaylaştırmak, yolculuktan önce mümkün olduğunca fazla bilgi sağlamak ve böylece daha iyi bir hizmet imkânı yaratıyor.

Yorumlar
İlk yorum yapan siz olun.
 
  Yorum için en fazla 1000 karakter girişi yapılabilir!
captcha