Belçikalı acentaları ödüllendirdi

Belçikalı acentaları ödüllendirdi
06 Aralık 2022, 13:37
Paloma Hotels, uzun yıllardır başarılı bir ortaklık sürdürdüğü TUI Belgium iş birliğini “Paloma Diamond Awards” ile kutladı.

Bünyesinde Paloma Hotels, Paloma Finesse ve Club Marvy markalarını bulunduran grup, bu sene ikincisini geçekleştirdiği “Paloma Diamond Awards” ile iş birliği içinde olduğu Belçika seyahat acenteleri ile bir araya geldi.

Yaklaşık 140 tane acentenin katılımıyla etkinlik 1 Aralık 2022’de Belçika’da bulunan Restaurant Renard’da gerçekleşti. Tüm dünya için zorlu geçen pandemi sürecinden sonra gerçekleşen bu ilk buluşmada, geçmiş sezonların başarısı kutlanırken yeni sezonun da yapı taşları atıldı. Belçika basının da ilgisinin büyük olduğu gecede, davetliler çeşitli görsel şovlar ve canlı müzik performansları eşliğinde eğlenceli vakit geçirdi.

Paloma Hotels Yönetim Kurulu Başkanı Ece Tonbul’un da katılıp konuşma yaptığı etkinlik, Paloma Hotels’in seyahat acentelerine özel tasarladığı sadakat programı “Earn & Burn” kapsamında en yüksek puana sahip acentelerin “Diamond” ile ödüllendirildiği ödül töreni ile son buldu.

Yorumlar
İlk yorum yapan siz olun.
 
  Yorum için en fazla 1000 karakter girişi yapılabilir!
captcha