Beklenen dava açıldı...Acentalara çağrı!

Beklenen dava açıldı...Acentalara çağrı!
26 Şubat 2020, 15:24
İstanbul Havalimanı işletmecisi İGA'nın getirdiği yolcu karşılama yasağı mahkemeye daşındı. Mağdur acentalara da çağrı yapıldı.

Turizm Ortak Akıl Platformu İstanbul Havalimanı'ndaki yolcu karşılama yasağını mahkemeye taşıdı. Platform'dan yapılan açıklamada 17 Şubat Pazartesi günü İstanbul 4. İdare Mahkemesi’nde dava açıldığı belirtildi. Açıklamada şu ifadelere yer verildi:

Acentalara 'Müdahil olun' çağrısı

"Gerek mesleğimize sahip çıkmak gerekse de bu haklı davamızda kararlı olduğumuzu ve güçlü olduğumuzu göstermek adına tüm seyahat acentalarını bu davaya müdahil olmaya davet ediyoruz.

Müdahil olmak isteyen seyahat acentalarımız için örnek başvuru dilekçesi ekte paylaşılmıştır. Kırmızı ile işaretli yerleri doldurmanız yeterli olacaktır. Başvuru dosyasında dilekçeden 3 adet, 1 adet şirket imza sirküleri ve 1 adette şirket yetkilisinin kimlik fotokopisi bulunmalıdır. Harç bedeli yaklaşık 104 TL çıkıyor ve nakit olarak yatırılıyor. Başvuru Bağcılar’da bulunan İstanbul Bölge İdare Mahkemesi’ne bizzat şirket yetkilisi veya vekalet verilmiş avukat tarafından yapılması gerekiyor."

Yorumlar
İlk yorum yapan siz olun.
 
  Yorum için en fazla 1000 karakter girişi yapılabilir!
captcha