TTYD

Bebek Otel'i de aldı... Hedefi 20 otel

Bebek Otel'i de aldı... Hedefi 20 otel
12 Şubat 2019, 15:27
Katarlılara satılacağı iddia edilen Bebek Otel, The Stay Otellerinin sahibi sinema yapımcısı Muzaffer Yıldırım tarafından uzun süreli kiralandı.

Katarlılara satılacağı iddia edilen Bebek Otel, The Stay Otellerinin sahibi Muzaffer Yıldırım tarafından uzun süreli kiralandı. Yıldırım'ın Galata, Nişantaşı ve Ortaköy'de üç, İzmir Alaçatı'da bir olmak üzere The Stay markalı toplam 4 oteli bulunuyor. Yıldırım, daha önce yaptığı açıklamada Alaçatı ve İstanbul’daki otellere 45 milyon TL yatırdığını söylemişti.

20 otele ulaşma hedefi

Turizm sektörünün en kötü günlerini yaşarken yatırım kararı aldıklarını belirten Yıldırım, " Çünkü Türkiye’nin turizm potansiyeli müthiş. Bugün bizim otellerimizde ortalama otel fiyatları 150 Euro ile 250 Euro arasında değişiyor. 5 yıl sonra The Stay markasının 20’ye ulaşacağını hedefliyorum. Şu anda 4 otelimiz var. New York, Londra, Berlin, Atina ve Roma hedef şehirler arasında. Bu 5 şehir üzerine proje çalışıyoruz. Buralarda Türk ve yabancı yatırımcıların olduğu projeler geldi. Franchise vermek istemiyoruz. Çünkü bugün büyük markalar tadında hizmet vermiyoruz. Daha butik ama bir felsefesi olan ve sadece turizm odaklı değil aynı zamanda eğlence sektörüne hitap eden bir konseptimiz var." diye konuşmuştu.

Yorumlar
İlk yorum yapan siz olun.
 
  Yorum için en fazla 1000 karakter girişi yapılabilir!
captcha