Başaran Ulusoy emekliliğinde yerleşeceği kenti Hürriyet yazarlarına açıkladı

29 Nisan 2017, 14:49
TÜRSAB Başkanı Başaran Ulusoy, bir grup seçkin acentenin ve Hürriyet yazarlarının katıldığı İzmir’i Keşfet etkinliğinde, emekliliğinde yerleşeceği kentin İzmir olduğunu açıkladı.

İzmir Turizm Tanıtma Vakfı’nın ev sahipliğinde TÜRSAB ile Hürriyet Gazetesi işbirliğiyle düzenlenen ‘İzmir’i Keşfet’ programında, TÜRSAB üyesi seçkin acenteler Hürriyet yazarları buluştu. Coşkunun ve neşenin hakim olduğu etkinliğe, Ertuğrul Özkök'ün zeybek oynu ve Başaran Ulusoy'un emeklilik planları damga vurdu.

Hürriyet yazarlarına emekliliğe hazırlandığını anlatan Başaran Ulusoy, yerleşmek için İzmir'de karar kıldığını açıkladı. Geçtiğimiz yıl da emekli olarak İzmir'in Foça ilçesine yerleşeceğini açıklayan Başaran Ulusoy'un İzmir tercihinin geçici bir hevesten ziyade, somut bir plan olduğu ortaya çıktı.

Başaran Ulusoy'un seçimi "Özgürlük" mü?

Hürriyet yazarlarından Deniz Zeyrek, Başaran Ulusoy'un emeklilik planına bugünkü yazısında (29.4.2017) şöyle değindi: "Ayşe Arman ile TÜRSAB Başkanı Başaran Ulusoy, emekli olup İzmir’e taşınma niyetini saklamıyordu. Kalabalık içinde hemen herkesin bir İzmir planı vardı. “İzmir’de olan, Ankara’da olmayan ne var” diye sorarsanız, çok şey sayarım, ama hiçbiri olmasa en azından “deniz” derim. Peki İstanbullular neden İzmir diyor? Kime sorduysam aldığım yanıt aynı: “Özgürlük”...

Etiketler:Başaran Ulusoy
Yorumlar
İlk yorum yapan siz olun.
 
  Yorum için en fazla 1000 karakter girişi yapılabilir!
captcha