Barselona’da İstanbul için bir ilk!

Barselona’da İstanbul için bir ilk!
12 Aralık 2019, 10:04
İstanbul Kongre ve Ziyaretçi Bürosu (ICVB), bu yıl ilk kez bir uluslararası M.I.C.E. (Meeting, Incentive, Congress, Event) fuarına ayrı bir destinasyon standı ile katıldı.

İstanbul Kongre ve Ziyaretçi Bürosu (ICVB), bu yıl ilk kez bir uluslararası M.I.C.E. (Meeting, Incentive, Congress, Event) fuarına ayrı bir destinasyon standı ile katıldı. Yaklaşık 200 metrekarelik bir alanda kurulan İstanbul destinasyon standında, 12 katılımcı bankosunda 14 firma ve sektör kuruluşu yer aldı.

Konuyla ilgili değerlendirme yapan ICVB Genel Müdürü Cemil Hakan Kılıç, “Londra ve Barselona gibi İstanbul’un rakibi konumundaki pek çok şehir, her yıl bu fuarlarda ülke stantlarından ayrı olarak kendi destinasyon stantları ile temsil ediliyor.

İstanbul’un da ilk kez bu fuarla kendi standında katılıyor olması, şehrimizin tanıtımı ve temsili açısından son derece önemli. Şehir konseptinin öne çıktığı bu uygulamanın diğer M.I.C.E. fuarlarında da sürdürülmesinin son derece faydalı olduğunu düşünüyoruz” dedi. (İtohaber)

IBTM World Fuarı’nda İstanbul Ticaret Odası Başkanı Şekib Avdagiç, İTO Yönetim Kurulu Üyesi ve ICVB Başkan Vekili Bahadır Yaşık, Barselona Başkonsolosu Güçlü Kalafat, Roma Kültür ve Tanıtma Müşaviri Serra Aytun, İstanbul Vali Yardımcısı Dr. Hülya Kaya, ICVB Genel Müdürü Dr. Cemil Hakan Kılıç, Türkiye Otelciler Birliği–TÜROB Başkanı ve TUGEV Yönetim Kurulu Üyesi Müberra Eresin, ICVB’nin standını ziyaret etti.

Yorumlar
İlk yorum yapan siz olun.
 
  Yorum için en fazla 1000 karakter girişi yapılabilir!
captcha