Bakan Ersoy'un 3. Maxx Royal oteli açıldı... Rusya'dan fiyat ne kadar?

Bakan Ersoy'un 3. Maxx Royal oteli açıldı... Rusya'dan fiyat ne kadar?
22 Mayıs 2024, 14:49
Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy’un sahibi olduğu Maxx Royal otellerinin üçüncüsü Bodrum'da açıldı.

Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy Antalya Kemer ve Belek'ten sonra 3. Maxx Royal otelini Bodrum'da açtı.

294 odalı lüks otelde 5 yatak odalı villa

Bakan Ersoy’un şirketi Ersoy Otelcilik tarafından Bodrum Göltürkbükü'nde yapılan Maxx Royal Bodrum 17 Mayıs’tan itibaren misafirlerini ağırlamaya başladı.

Türkiye'nin en pahalı ve lüks otelleri arasında yer alan Maxx Royal zincirinin Bodrum halkasında da lüks villalar dikkat çekiyor.

Kendisini ‘büyük bir butik otel’ olarak konumlandıran 294 odalı tesis 11 hektarlık yarımada üzerinde inşa edildi. 13 farklı konaklama seçeneği sunan tesisteki 1000 metrekarelik Presidential Hill Villa’da 5 yatak odası, ısıtmalı deniz suyu havuzları, buhar odaları, saunalar, jakuziler ve fitness merkezi bulunuyor.

Çiftlikten sofraya mottosuyla faaliyet gösterecek 7 restoranın bulunduğu Maxx Royal Bodrum’da 8 adet bar, büyük bir spa ve fitness alanının yanında gençler sinema, çocuklar için de bölgenin en büyük çocuk kulübü bulunuyor.

Maxx Royal Bodrum Bodrum havaalanına 47 kilometre mesafede yer alıyor.

Rusya'dan Haziran'da 1 haftalık Maxx Royal Bodrum tatili 604 bin rubleden başlıyor

Rusya Tur Operatörleri Birliği(ATOR) basın servisi yeni açılan Maxx Royal Bodrum oteliyle ilgili haber yaptı. Haberde 1 Haziran'da Moskova kalkışlı iki kişi 1 haftalık Maxx Royal Bodrum paket turlarının 604 bin rubleden(215 bin lira) başladığı belirtildi. Haziran ayının ikinci yarısında ise Rusya'dan Maxx Royal Bodrum'a düzenlenecek turların 1 milyon rubleyi bulacağı ifade edildi.

Yorumlar
Veysel Bozkurt:)
25 Mayıs 2024, Cumartesi 02:26
Adam ülkenin en belirgin turizm dehası, ilklere proje imzası atan, ülkeye milyonlarca döviz getirisi yapıyor, sizin aciz, fakir, haset dolu yorumlarınıza bakın… kendinize gelin… ben canı gönülden tebrik ediyorum ve inşAllah haftalığı 100.000usd den yok satan tesisler yapılır bu ülkeme… ooooohhhh
Ali Yuksel
25 Mayıs 2024, Cumartesi 01:58
Hem turizm bakanı hem oteli var. O zaman devlette ogretmende gitsin bir dershane veya okul açsın. Ya da milli Eğitim müdürü okul yaptırsın.
yurdum insanı
23 Mayıs 2024, Perşembe 06:08
ne kadar vergi veriyor acaba asgari ücretli veya maaşlı çalışan kadar gelirinin yüzde 40 ını veriyormu
Taylan Ula
23 Mayıs 2024, Perşembe 01:51
10000 tl maaşlı bir emekli, maaşının tamamını harcayarak orada eşiyle en fazla 8 saat kadar kalabilir! Ya da hiç para harcamadan bunu hayal edebilir.
 
  Yorum için en fazla 1000 karakter girişi yapılabilir!
captcha