'Bakan Ersoy Uludağ'da arazi topluyor' iddiası!

'Bakan Ersoy Uludağ'da arazi topluyor' iddiası!
18 Ağustos 2021, 15:58
Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy‘un Bursa Uludağ'da arazi topladığı iddia edildi.

Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Ersoy'un Uludağ'da arazi topladığı iddia edildi.

Globalbursa sitesi yazarı Bilal Kayaaltı, bu iddiayı Bursa'da valilik yapmış şu an Gelecek Partisi’nin İçişleri Politikaları Başkanı İzzetin Küçük’e dayandırdı.

Kayaaltı'nın yazısının ilgili bölümü şöyle:

" Toplantı sonrası, esnaf ziyareti sırasında Bursa’mızda valilik yapmış, şu an Gelecek Partisi’nin İçişleri Politikaları Başkanı İzzetin Küçük’e, “Siz 2018’de Bursa’da valiydiniz. Uludağ’da yılın 12 ayı turizm yapılsın diye ‘Dört Mevsim Uludağ Çalıştayı’ yapıldı. Davutoğlu Uludağ’ı gündeme getiriyor, sizin de Uludağ’la ilgili açıklamalar yapmanız, yaşanan sorunları gündeme getirmeniz gerekmiyor muydu?” deyince.

Şu an siyasetin içinde olan İzzettin Küçük kulağıma eğilip, Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy ‘Uludağ’dan arazi topluyor’ dedi.

Hakkında çeşitli söylentiler olan Turizm Bakanı Ersoy, Uludağ’da arazi topluyormuş!

Aman Yarabbi,

Evet, evet, çok büyük bir iddia bu.

Bursa ve Türkiye kamuoyuna bugüne kadar açıklama yapmayan Gelecek Partisi’ni kurucusu, eski vali, basın toplantısı sonrası arazi skandalını kulağıma fısıldadı.

Şimdi İzzettin Bey’e sormak istiyorum!

Yalnızca yılın 3 ayı kış turizmi için açık kalan, 9 ay otellerin kapısı kilitlenen Uludağ’la ilgili Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy, tek bir adım atmayıp, arazi toplama işlerine girdiğini millete açıklamanız gerekmez mi?

Yoksa Küçük, kendisini hâlâ vali mi sanıyor?

Bursa’nın sırtına kim hançer saplıyor, kim alavere dalavere yapıyorsa, Gelecek Partili Küçük olarak açıklamak zorundasınız.

Hele ki, Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy Uludağ’da arazi topluyorsa, bu kocaman bir skandal!

Bursa’daki muhalefet de elini taşın altına koyup, kimler kiminle kirli ilişkiler içindeyse ortaya çıkarmak ve kıyameti koparmak zorunda.

Aklımızla alay edenleri, yüzümüze gülüp, arkamızdan iş çevirenleri bilmeliyiz!"

Yorumlar
İlk yorum yapan siz olun.
 
  Yorum için en fazla 1000 karakter girişi yapılabilir!
captcha