TTYD

Bağlıkaya'dan Başkan adaylarına 'TÜRSAB TV' daveti

Bağlıkaya'dan Başkan adaylarına 'TÜRSAB TV' daveti
08 Ağustos 2019, 22:48
TÜRSAB Başkanı Firuz Bağlıkaya, yaklaşan TÜRSAB Genel Kurulu için adaylığını açıklayanlara çağrıda bulundu.

TÜRSAB Başkanı Firuz Bağlıkaya TÜRSAB TV'de katıldığı programda yaklaşan Genel Kurul'la ilgili açıklamalarda bulundu. TÜRSAB Başkanlığına adaylığını ilan eden ya da muhalif olanlarla ilgili değerlendirmeleri sorulan Bağlıkaya, " Her aday olanın başımın üstünde yeri var. Herkese son derece saygılıyım. Keşke daha fazla aday olsa." diye konuştu.

Başkan adaylarını TÜRSAB TV'ye bekliyoruz

TÜRSAB Başkanlığına ya da yönetim kurulu üyeliğine aday olanları TÜRSAB TV'ye davet eden Bağlıkaya şöyle konuştu: "Muhakkak buraya gelip eleştirilerini ve önerilerini burada acentalara anlatmalarını istiyoruz. Acentalar onlara da sorular soracaktır. Başımızın üstünde yerleri var. Herkesi bekliyoruz. Seçim sürecinde bununla ilgili program yapacağız. Herkesi de davet edeceğiz. Bir kere gelirler iki kere gelirler üç kere gelirler hiç sıkıntı yok"

Yönetimimizde bölünme yok

Bağlıkaya, TÜRSAB yönetimindeki bir üyeyle ilgili yaşanan sorun hakkındaki soruyu da şöyle cevaplandırdı:" Yönetimdeki bir arkadaşımız sebebini bilmediğimiz bir şekilde belli bir dönemden sonra yönetim kurulu toplantılarına gelmemeye başladı. Bizi sürekli eleştirmeye başladı. Bununla ilgili beni rahatsız eden bir şey yok. Beni rahatsız eden kısmı şu: Katıldığı toplantıların hiç birinde alınan kararlara itirazı yok. Herhangi bir önerisi de yok. Muhalefet şerhi de yok. Aniden toplantılara gelmemeye başladı. Bizim yönetimimizde bir bölünme yok 9 kişi değil 8 kişi kaldı. Eğer muhalefet yapacaksa ayrılır yapar. Biz nasıl yaptık muhalefeti. İstifamızı verdik. Aradan 6-7 ay geçtikten sonra aday olduk. Bunun da bir adabı usulü var."

Yorumlar
 
  Yorum için en fazla 1000 karakter girişi yapılabilir!
captcha