Babazade vegan baklavada iddialı!

Babazade vegan baklavada iddialı!
16 Mayıs 2023, 15:07
Babazade Baklavaları vegan beslenme taleplerindeki artışı görerek vegan baklava ve vegan su böreği satışlarına başladı.

Son yıllarda artan süt ve yumurta alerjileri, hayvansal gıdaya mesafe koyanlar ile vegan beslenme tercihleri doğrultusunda tüketim alışkanlıklarını değiştiren insanlar vegan ürünlere yöneliyorlar.

Babazade günümüz tüketim alışkanlıklarını takip edip, insanların ihtiyaçları ve isteklerine yönelik inovasyonlar yaparak talebe yönelik vegan ürünler üretmeye başladı.

2018 yılında vegan baklavasini tüm dünyaya tanıtan Babazade, kendi sektörüne bir ilki gerçekleştirdi.

Vegan baklava dışında, dünyaya bir ilki daha yaşatarak vegan su böreğini de Babazade mağazalarında tüketicinin beğenisine sunuluyor.

Vegan baklavanın geleneksel baklavadan farkı ana hammadde olan baklavalık hamurunda ve içeriğinde hiçbir hayvansal gıdanın yer almaması olarak kabul ediliyor.

Katkı maddesi içermeyen bitkisel hammaddeler ve kendine has bitkisel yağ karışımı ile hamurun kabarması ve renk alması gerçekleştirilerek baklavanın eşsiz lezzetinin yakalanması sağlanıyor.

Babazade markası, her şeyden önce insanı, doğayı ve sağlıklı yaşamı düşünerek kişiye özel üretim yapan marka olarak sektörde yer alıyor.

Vegan baklavanın üretiminde emeği geçen ve bu ilki başaran, düşüncesel ve girişimsel kişiler Babazade Markamıza isimsel ve fikirsel anlamını veren (baba, oğul) Baba, Bülent Özsaygılı ile çocukları Eren Can ve Hilmi Özsaygılı gastronomi sektörüne yeniliklerle katkıda bulunmayı sürüdürüyorlar.

Yorumlar
İlk yorum yapan siz olun.
 
  Yorum için en fazla 1000 karakter girişi yapılabilir!
captcha