Aylin Güneşli adaylığını açıkladı

Aylin Güneşli adaylığını açıkladı
sayfayı yazdır, turizm ajansı
11 Temmuz 2018, 14:24
TÜRSAB Yönetim Kurulu yedek üyesi Aylin Güneşli, İstanbul Şişli Yöre Temsil Kurulu başkanlığı için adaylığını açıkladı.

12 Months Travel'in sahibi ve TÜRSAB Yönetim Kurulu yedek üyesi Aylin Güneşli, İstanbul Şişli Yöre Temsil Kurulu başkanlığı için adaylığını açıkladı.

Kararını yazılı bir açıklama ile duyuran Aylin Güneşli, bölge acentalarını, 21 Temmuz 2018 Cumartesi günü İstanbul'da TÜRSAB Genel Merkezinde yapılacak seçime katılmaya davet etti.

Aylin Güneşli'nin adaylık duyurusu şöyle:

Sevgili Meslektaşlarım, Değerli Dostlarım,

25 Şubat 2018 tarihinde gerçekleşen TÜRSAB Genel Kurulunda vermiş olduğunuz oylarla bizlere güveninizi göstererek hem onurlandırdınız hem de sorumluluk verdiniz.

Bu vesile ile yeni seçilen TÜRSAB Yönetim Kurulumuzda “Yedek Üye” olarak görev yapmaktayım.

TÜRSAB Yöre Temsil Kurulları, TÜRSAB Genel Merkezimiz ile Siz değerli Acentacı dostlarımızın iletişiminin güçlendirilmesi ve bu vesile ile Birliğimizin faaliyetlerinin en etkin bir şekilde gerçekleşmesini sağlamak için kurulmuştur.

Doğal olarak da diğer bir fonksiyonu da aynı yörede yer alan değerli acentalarımızın özel taleplerini, sektörümüz ile ilgili her türlü sorun, eleştiri, çözüm önerilerini, dilek ve görüşlerini merkezimize iletmektir.

Ben de bu kapsamda Sizlerle, sektöre yurt içi ve yurt dışında 30 yılını vermiş, Şubat 2011 yılından beri aynı bölgede Seyahat Acentalığı yapan bir meslektaşınız olarak SİZLERİN SESİ OLMAK İÇİN, Şişli ve Kağıthane bölgesini kapsayan “İstanbul Şişli Yöre Temsil Kurulu” başkanlığına adaylığımı koydum.

Yine aynı yörede yer alan, sektörümüzün farklı segmentlerini temsil eden değerli meslektaşlarım ile 6 kişilik asil ve 7 kişilik yedek yönetim kurulu oluşturduk.

Bu vesile ile 21 Temmuz 2018 Cumartesi günü, Fulya’da bulunan TÜRSAB Genel Merkezimizde gerçekleşecek olan ( seçim saat ve detayları daha sonra paylaşılacaktır ) Şişli - Kağıthane Yöre Temsil Kurulu seçimine Sizleri davet etmek istiyorum.

Aynı gün kısaca kendimi, ekibimi ve projelerimi tanıtmak fırsatı da bulacağım.

Mesleğimizi bölgemizde icra ederken, tüm Siz Değerli Yöre Acentelerimizin ve Meslektaşlarımın her türlü katkısıyla hep beraber Ülkemiz, Mesleğimiz ve Yöremiz için çalışacağımızı önemle vurgulamak isterim.

İyi çalışmalar diler, saygılar sunarım

Aylin Güneşli

Yorumlar
İlk yorum yapan siz olun.
Yorum Yaz
Yorum için en fazla 1000 karakter girişi yapılabilir!
 
 
captcha