Arka arkaya 'Antalya' kararları!

Arka arkaya 'Antalya' kararları!
05 Nisan 2022, 10:34
Pegas Touristik'in ardından bir Rus Tur Operatörü daha Antalya'ya yönelik charter uçuş programı başlattığını duyurdu.

Pegas Touristik'in ardından Biblio-Globus tur operatörü de Antalya'ya yönelik charter uçuş programı başlattığını duyurdu.

9 Nisan'da başlıyor

Antalya turları Biblio-Globus tur operatörünün internet sitesinde yer aldı. Buna göre Moskova'dan Antalya'ya charter tur programı 9 Nisan'da başlıyor. Red Wings havayolları Nisan ayında Biblio-Globus'un Türkiye yönünde partneri olarak hareket edecek.

Moskova-Antalya seferleri B-777-200 uçakları ile gerçekleştirilecek.

Biblio Globus'un Red Wings uçaklarıyla Antalya uçuş programı 9 Nisan – 26 Ekim tarihleri arasında planlanıyor.

Yaza doğru uçuş sayısı artacak

Nisan ayının ilk yarısında, Moskova'dan Antalya'ya haftada 1 ile 2 uçuş planlanıyor. Nisan'ın ikinci yarısında ise haftada üç uçuş planlanıyor. Mayıs ayının ilk haftasında haftada 4 uçuş, Mayıs ve Haziran ayının ikinci yarısında haftada 3 uçuş planlanıyor.

Kaynak: Atorus.ru

Yorumlar
şemsetttin bülbül
08 Nisan 2022, Cuma 01:08
sena hanım ülkede turizmden geçinen insanlara ekmeğini sen verirsen sorun yok gelmesinler. Kaç milyon insan rus turistler sayesinde ekmek götürüyor evine. ırkçılık zamanı değil, geçinme derdinde herkes.
Sena
05 Nisan 2022, Salı 06:55
Gelen kim barbar ve kimsenin sevmediği Ruslar Rusları Avrupa dışlıyor herkese saldıran bir ülke biz niye alıyoruz bizde almayalım vize alalım onlar vize alıyor çünkü Türkiyeden
 
  Yorum için en fazla 1000 karakter girişi yapılabilir!
captcha