Aquasport Park otellerdeki eğlence anlayışını değiştirecek

Aquasport Park otellerdeki eğlence anlayışını değiştirecek
16 Ekim 2017, 16:35
Spor, eğlence, deniz ve aksiyon oyunu Aquasport Park, dünyanın plaj modasına yön veren İbiza, Karayip, Mayorka, Kanarya Adaları ve Bahama plajlarından sonra şimdi de Türkiye sahillerinin gözdesi olmaya geldi.

Aquasport Park, dünya plaj modasına yön veren İbiza, Karayip, Mayorka, Kanarya Adaları ve Bahama sahillerinden sonra Antalya - Belek’in gözde tatil oteli Port Nature Luxury Resort plajındaki yerini aldı.

"Deniz Benim Oyun Alanım"

Denizin ortasına kurulan Aquasport Park modülü, “Deniz Benim Oyun Alanım” mottosuyla sınırsız eğlence, oyun ve deniz sporları konseptinden oluşuyor. Deniz, güneş ve kumsal konseptini spor, aksiyon ve eğlence ile birleştiren Aquasport Park, plaj partilerinin yerini alarak adrenalin ve keyif dolu bir tatil konsepti sunuyor.

Dünyayı kasıp kavuran plaj eğlence platformu Aquasports Park; eğlenceli spor aktiviteleriyle kişinin kendini iyi hissetmesini sağlayarak sağlıklı yaşamı da ön plana çıkarıyor.

Aquasport Park deniz üstü dev modülleri sayesinde deniz üstünde spor yaparken; adrenalinle keyfi birleştirerek ve kimi zaman kendinize kimi zaman da arkadaşınıza kahkahalarla gülerek doyumlu bir deniz tatili yaşamanız için de ideal.

Farklı bir deniz deneyimi yaşayacaksınız

Aquasport Park’ta keyifli vakit geçirmek için gereken ilk şart özel tasarlanan can yeleklerinden giyinmek. Sonrasında ise Aquasport Park modülünün küçük havuz dairelerinin üzerinden atlayarak, salıncakta sallanarak ya da parendeler atarak; vücut ağırlığınızı kullanarak geçiş yapılan uzantılardan sonra deniz üstü kaydırağından kendinizi sulara bırakarak farklı bir deniz deneyimi de yaşayabilirsiniz.

Eğlence, adrenalin ve keyif dolu anlar...

Özel cankurtaran eğitmenlerin gözetiminde, siz ve çocuklarınız için güvenli, keyifli ve adrenalin dolu dakikalar geçirebilirsiniz.

Aquasport Park, çocukları ve gençleri de unutmayarak onların da güvenli deniz alanlarında oyun oynayarak, sporu deneyimleyerek, denizi sevme ve iyi yüzme öğrenebilmelerini de sağlıyor.

Yorumlar
İlk yorum yapan siz olun.
 
  Yorum için en fazla 1000 karakter girişi yapılabilir!
captcha