Antalya ve Ege'ye charter uçuşlara başlıyor

Antalya ve Ege'ye charter uçuşlara başlıyor
05 Nisan 2022, 09:16
Rus Tur Operatörü Nisan ayında Moskova'dan Antalya ve Ege'ye charter uçuşlara başlıyor.

Rus Tur operatörü PEGAS Touristik, Türkiye'ye kendi charter programlarının başladığını duyurdu. Nisan ayında, tur operatörüne bağlı PEGAS Fly havayolunun iki charter zinciri Domodedovo ve Sheremetyevo'dan başlayacak. Ayrıca tur operatörü Türk Hava Yolları ile sadece Antalya'ya değil, Bodrum ve Dalaman'a da blok ulaşım hizmeti sunacak.

Antalya'ya ilk uçak 15 Nisan'da

Uçuşlar yabancı şirketlerden kiralanmayan ve Rusya siciline kayıtlı Boeing 777-200 tipi uçaklarla gerçekleştirilecek. Pegas Fly havayalunun bünyesinde bu tür uçaklardan 3 tane var.

PEGAS Fly uçuşlarıyla Moskova'dan (Sheremetyevo) Antalya'ya ilk charter uçağı 15 Nisan 2022'de başlayacak.

Bodrum ve Dalaman'a da charter turlar düzenleyecek

Ayrıca PEGAS Touristik, Türk Hava Yolları uçuşlarında rezerve ettiği koltuklarla Moskova'dan (Vnukovo) Antalya'ya 15 Nisan'dan itibaren paket turlar sunuyor.

Antalya'ya ek olarak, PEGAS Touristik, Türk Hava Yolları'nın Türkiye'nin Ege kıyılarındaki tatil beldelerine uçuşlarından koltuk rezerve etti. THY uçuşlarında blok koltuklu uçuşlarla Moskova Vnukovo'dan Bodrum'a uçuş programı 29 Nisan'da ve Dalaman'a 30 Nisan'da başlıyor.

Kaynak: Atorus.ru

Yorumlar
Mustafa kalan
05 Nisan 2022, Salı 09:16
Getirmeyin şu kalitesiz rusları türkiyeye, turizmi mahvettiniz bunlar yüzünden, ne omurgasız insanlarsınız yahu! yorumumu paylaşın lütfen!
 
  Yorum için en fazla 1000 karakter girişi yapılabilir!
captcha