Antalya turizmine iki yeni uluslararası marka!

Antalya turizmine iki yeni uluslararası marka!
23 Şubat 2024, 11:46
Antalya'da 5 otel işletmesiyle 20 yıldır faaliyet gösteren Öz Hotels dünya devi iki otel markasını Antalya'ya getiriyor.

Antalya'da 5 otel işletmesiyle 20 yıldır faaliyet gösteren Öz Hotels, Sheraton ve Marriott markalarını Antalya'ya getiriyor.

Four Points Express By Sheraton Lara önümüzdeki aylarda açılacak

Yönetim Kurulu Başkanlığı'nı Mehmet Çelebi Öz'ün yaptığı Öz Hotels Şirketler Grubu'nun, mevcutta Side, Alanya İncekum, Okurcalar ve Antalya merkezde olmak üzere 5 otel işletmesi bulunuyor. Öz Hotels, Antalya merkez otellerinde uluslararası zincir otel markaları ile çalışma kararı aldı. Bu kapsamda öncelikle Lara - Bülent Ecevit Bulvarı'nda bulunan ve yapımı tamamlanan otel için Sheraton yönetimi ile franchise anlaşması yaptı. Bu yeni otel, Four Points Express By Sheraton adıyla önümüzdeki aylarda hizmete açılacak.

Marriott oteli de Haziran'da açılacak

Öz Hotels Antalya Hotel Resort & SPA olarak faaliyet gösteren otel için de Marriott zinciriyle de anlaşma imzalandı. Öz Hotels Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Çelebi Öz ile Marriott İnternatinol yöneticileri Berker Yurtbulmuş ve Begüm Kaya arasında geçen 19 Aralık'ta imzalanan franchise anlaşması ile buradaki otel de Marriott International ailesine dahil oldu. Otelin, Haziran ayında hizmete açılacağı belirtildi.

Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Çelebi Öz, "Öz Hotels bünyesindeki uluslararası iki otelin de bir an önce Antalya'ya kazandırılması ve en geç 2024 yılı Haziran ayında hizmete açılabilmesi için tüm çalışmalar titizlikle yürütülüyor. Grubumuza, Antalya ve ülkemize hayırlı olmasını diliyorum" dedi.

Yorumlar
İlk yorum yapan siz olun.
 
  Yorum için en fazla 1000 karakter girişi yapılabilir!
captcha