Antalya'nın ünlü oteli satıldı

Antalya'nın ünlü oteli satıldı
12 Şubat 2024, 13:57
Palmiye Grubu’na bağlı Antalya ve Ankara'daki iki otel satıldı.

Türk turizminin önemli gruplarından biri olan Palmiye Grubu’na bağlı Antalya Kundu-Lara’daki 5 yıldızlı Venezia Palace ve Ankara Çankaya'daki 4 yıldızlı Meyra Palace otelleri Ertok Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Erdal Tokmakçı ve Belçikalı yatırımcı Kadir Şen tarafından satın alındı. Öz sermaye ve kısmi kredi finansmanı ile gerçekleştirilen bu stratejik satın alma işlemi, turizm sektöründe önemli bir gelişme olarak değerlendiriliyor.

Erdal Tokmakçı ve Kadir Şen’in ortaklığında yeni sezona hazırlanan Venezia Palace ve Meyra Palace otelleri, misafir memnuniyetini en üst seviyeye çıkarmayı ve otelin prestijini daha da artırmayı hedefliyor. Bu amaçla, 2024 yaz sezonunda otellerde kapsamlı yenilikler ve iyileştirmeler yapılması planlanıyor.

Palmiye Turizm Grubu’na ait otellerin İstanbul ve Belçika merkezli yatırımcılar tarafından satın alınması, Antalya ve Ankara turizmi açısından önemli bir gelişme olarak değerlendiriliyor. Bu yatırımın, bölgedeki turizmin gelişmesine ve yeni istihdam alanlarının yaratılmasına katkıda bulunması bekleniyor.

Yorumlar
AdnanAcar
14 Şubat 2024, Çarşamba 07:35
Hayırlı olsun, bereketli kazançlar dilerim
 
  Yorum için en fazla 1000 karakter girişi yapılabilir!
captcha