Antalya Havalimanı dış hatlarda ilk etap tamam!

Antalya Havalimanı dış hatlarda ilk etap tamam!
18 Eylül 2021, 17:44
Antalya Havalimanı işletmecisi Fraport TAV dış hatlar terminalindeki genişletme çalışmalarıyla ilgili açıklama yaptı.

Antalya Havalimanı işletmecisi Fraport TAV, meydanda ikinci dış hatlar terminali birinci etap genişletme çalışmalarını tamamlandığını duyurdu.

Yaz döneminde yoğun mesai yapan Antalya Havalimanı’nda dış hatlar terminalinde ilk genişletme etabının başarılı şekilde tamamlanarak hizmete girdiği belirtildi.

2.dış hatlar terminali daha yüksek kapasiteyle hizmet veriyor

Havalimanının sosyal medya hesaplarından yapılan açıklamada " Yolcu gidiş, güvenlik geçiş ve check-in işlemlerinde yolcu konforunun artırılması ve hizmetin hızlanması için yapılan ek bina, kontuar ve kurulumu yapılan sistemlerle 2. Dış Hatlar Terminali daha yüksek kapasite ile hizmet vermeye devam etmektedir." ifadelerine yer verildi.

Fraport TAV’dan tamamlanan bölüme ilişkin fotoğraflar paylaşıldı.

Yorumlar
Vatandas
19 Eylül 2021, Pazar 01:17
Sacmalamissin, antalyada hava alani var zaten, yeni havalani dusunmek yerine, dunyanin en cok turist ceken sehrine, ozellikle Antalya Alanya arasina hizli tren yapmak hic aklina gelmiyor demi
Turizm bizden
18 Eylül 2021, Cumartesi 09:25
Manavgat cayinin denize döküldügü yerin doga tafinda yaris pisti oraya havaalanı yapılmalı side ve alanya bölgesini götürür Transfer de yakit zaman tasarrufu ve diger ülkelerle rakabet gücünü artirir kaş+ ayt+side+gazi paşa havaalanı =100 milyon turist beni bir bakan yapsalar turizm ucar
Yorum için en fazla 1000 karakter girişi yapılabilir!
captcha