Antalya'daki ilk Radisson Blu oteli açıldı

Antalya'daki ilk Radisson Blu oteli açıldı
07 Haziran 2023, 17:16
Antalya bölgesindeki ilk oteli Radisson Blu oteli açıldı.

Radisson Otel Grubu, Grubun bir tabloyu andıran Antalya bölgesindeki ilk oteli Radisson Blu Hotel, Kaş'ın açılışı ile portföyüne bir otel daha ekledi. Bu açılış, grubun Türkiye’deki otel sayısını 45’in üzerine çıkarma hedefine hedefine ulaşmasında önemli bir adımı simgeliyor.

Radisson Blu Hotel, Kaş pastel renkler ve el yapımı taş yer karolarıyla Akdeniz esintili bir tasarıma sahip, bahçe veya deniz manzarasının yanı sıra balkon veya özel havuz seçenekleriyle sunulan 50 şık oda ve süitten oluşuyor. Misafirler 00 metre mesafedeki plajdan ücretsiz ulaşım, ücretsiz havlu, şezlong ve şemsiye hizmetiyle faydalanabilirler.

Yıldırımlar: Antalya'yla Türkiye'deki varlığımızı genişletmenin heyecanını yaşıyoruz

Radisson Otel Grubu Orta ve Doğu Avrupa, Rusya ve Türkiye Bölge Kıdemli Başkanı Yılmaz Yıldırımlar, otelin açılışıyla ilgili şunları söylüyor: “Muhteşem ve tarihi Antalya bölgesindeki ilk otelimiz olan Radisson Blu Hotel, Kaş otelinin açılışıyla Türkiye’deki varlığımızı genişletmekten büyük heyecan duyuyoruz. Misafirlerimize Türkiye’nin doğal güzelliklerini ve zengin kültürel geçmişini gösteren unutulmaz deneyimler yaşatmak için çalışıyoruz. Otel hem huzurlu bir ortamda tatil yapmak isteyen hem de Türkiye’nin en çok rağbet gören cazibe merkezlerine erişmek isteyen misafirler için mükemmel bir seçenek.”

Radisson Blu Hotel, Kaş Genel Müdürü Ümit Tibukoğlu ise şu açıklamalarda bulunuyor: “Büyüleyici Antalya Kaş bölgesindeki ilk Radisson Blu otelini açmaktan büyük memnuniyet duyuyoruz. Ekibimiz tüm misafirlerimize özel ağırlama hizmetlerimizi sunmak ve unutulmaz deneyimler yaşatmak için heyecanla bekliyor.”

Radisson Blu Hotel, Kaş Dalaman Havalimanı’na 148 km ve Antalya Havalimanı’na 205 km mesafede yer alıyor. Misafirler dilerlerse yakındaki otobüs duraklarını kullanarak otele toplu taşımayla ulaşabilir veya şehri keşfedebilirler.

Yorumlar
İlk yorum yapan siz olun.
 
  Yorum için en fazla 1000 karakter girişi yapılabilir!
captcha