Antalya, Bodrum ve İstanbul programı belli oldu

Antalya, Bodrum ve İstanbul programı belli oldu
11 Mart 2021, 10:50
Neşet Koçkar'ın sahibi olduğu Anex Tour'un Rusya'dan Antalya, Bodrum ve İstanbul charter programı belli oldu.

Anex Tour, bünyesindeki Azur Havayollarıyla Antalya, Bodrum ve İstanbul charter programlarına başlıyor.

Mayıs'ta 18 şehirden Antalya'ya uçacak

Anex Tour'dan Rus Tur Operatörleri Birliği (ATOR) basın servisine yapılan açıklamaya göre Mayıs ayının ilk yarısında Rusya'nın 18 şehrinden Azur Havayollarıyla Antalya'ya uçmayı planlıyor. Bunlardan bazıları Grozni, Moskova, Yekaterinburg, Kazan, Samara, Ufa, St. Petersburg, Nizhny Novgorod, Rostov-on-Don, Perm, Astrakhan, Kemerovo, Min.Vody, Kaliningrad ve ayrıca Sibirya ve Uzak Doğu şehirleri: Irkutsk, Krasnoyarsk, Novosibirsk ve Habarovsk.

Şirket, Mayıs sonundan itibaren Vladivostok ve Makhachkala'dan Antalya'ya uçuş programları eklemeyi planlıyor.

Diğer havalimanlarından uluslararası uçuşlara izin verildiğinde Anex Tour'un Rusya'daki 21 şehrinden daha Antalya'ya charter seferleri düzenleyecek. Bu şehirler arasında Sibirya'da Tyumen, Barnaul, Tomsk, Omsk, Surgut, Khanty-Mansiysk şehirleri de var.

Novosibirsk'ten ilk uçuş 21 Mart'ta İstanbul'a

Anex'in Novosibirsk'ten İstanbul'a yeni charter uçuş programı 21 Mart - 9 Mayıs tarihleri arasında Azur havayollarıyla Perşembe ve Pazar olmak üzere haftada iki kez planlanıyor.

Anex Tour'un Novosibirsk-Bodrum güzergahındaki uçuş programı, 22 Mayıs - 6 Ekim tarihleri arasında haftada bir sefer olarak gerçekleştirilecek.

Novosibirsk'ten Antalya'ya charter programı ise 25 Nisan - 31 Ekim tarihleri arasında haftada 5 sefer olarak düzenlenecek.

Yorumlar
İlk yorum yapan siz olun.
 
  Yorum için en fazla 1000 karakter girişi yapılabilir!
captcha