Anex'ten Ege atağı!

Anex'ten Ege atağı!
15 Mayıs 2022, 21:53
Rusya’da faaliyet gösteren en büyük tur operatörlerinden Anex Tour, Türkiye’ye uçuş programını genişlettiğini bildirdi.

Rusya’da faaliyet gösteren en büyük tur operatörlerinden Anex Tour, Türkiye’ye uçuş programını genişlettiğini bildirirken, Moskova’dan direkt uçuşlarla İzmir’e paket tur satışına başladığını aktardı.

Pegasus'la Moskova'dan İzmir'e direkt uçuş

Şirketin basın servisi tarafından yapılan açıklamada, Anex Tour’un uçuş programının coğrafyasını genişlettiği vurgulanırken, Türkiye’deki tatil köyleri için daha fazla paket tur teklifleri sunulacağı, Pegasus ortaklığıyla Moskova’dan İzmir’e haftada üç kez direkt uçuş gerçekleştirileceği açıklandı.

Ege'ye uçuşlar 1 Haziran'da başlayacak

Ege Bölgesi tatil beldeleri için sunulacak yeni paket tur programlarının 1 Haziran’da başlayıp ekim ayı sonuna kadar devam edeceği belirtilirken, açıklamada, “Anex Tour, Domodedovo Havalimanı’nda düzenlenecek Pegasus seferlerindeki tüm uçuşlarda, paket tur kapsamındaki uçak biletlerini anında onaylamanıza olanak tanıyan garantili koltuk imkanı sağlamaktadır. Bu uçuşlar sayesinde İzmir ile birlikte Çeşme, Gümüldür, Kuşadası ve Didim’de bulunan tatil beldelerine transfer süreleri önemli ölçüde azaltılacaktır” ifadelerine yer verildi.

İzmir Adnan Menderes Havalimanı’na direkt uçuşlar sayesinde tatil bölgelerine transfer süresinin önemli ölçüde azaltacağı belirtilirken, haziran ayında İzmir ve çevresindeki beş yıldızlı bir otelde iki yetişkin için bir haftalık tatil maliyetinin ortalama 77 bin rubleye mal olacağı, ağustos ayında ise iki kişilik bir haftalık paket tur maliyetinin kahvaltı dahil 69 bin rubleden başlayacağı eklendi.

Yorumlar
İlk yorum yapan siz olun.
 
  Yorum için en fazla 1000 karakter girişi yapılabilir!
captcha