Anex, Küba’daki ilk otelini açtı

Anex, Küba’daki ilk otelini açtı
02 Şubat 2023, 14:24
Anex, Türkiye, Vietnam, Dominik Cumhuriyeti’nin ardından şimdi de Küba'da otel açtı

Anex Tourısm Group'un seçkin otel markası Selectum Hotels & Resorts, Küba'da ilk otelini açtı.

Küba'nın kuzey tarafında, Küba'nın başkenti Havana'dan arabayla sadece iki saat uzaklıkta güzel bir konuma sahip olan Selectum Famıly Resort Varadero, kapılarını açtı ve misafirlerini ağırlamaya başladı.

Yakın zamanda hizmete girecek, Anex’in Küba’daki ikinci oteli olacak Selectum Famıly Resort St. Marıa, altın kumlu plajları ve berrak suları ile ünlü Cayo Las Brujas tatil bölgesinde yer alıyor.

Küba’da açılan Selectum Family Resort Varadero ve yılın ilerleyen dönemlerde kapılarını misafirlerine açacak olan Selectum Family Resort St. Maria, her şey dahil tatil segmentinde aile odaklı hizmetler sunuyor. Oteller, kişiye özel üç kuşak tatil deneyimi, iyi tasarlanmış ve okyanus manzaralı konforlu odalar, ünlü selectum gurme yemek konseptleriyle birleştirilmiş egzotik yerel yemekler ile tipik Küba yemekleri sunuyor.

Türkiye, Vietnam, Dominik Cumhuriyeti’nin ardından şimdi de Küba'da otelleri bulunan Selectum Hotels & Resorts, konaklama sektöründe değeri yüksek bir marka olma yolundaki vizyonunu ve çabalarını kapsamlı yatırımlarla geliştirmeye, yeni ve yenilikçi içerikler geliştirerek, hedeflediği yüksek müşteri memnuniyeti oranlarına ulaşmaya devam edeceğini duyurdu.

Her yıl milyonlarca konuğa uçtan uca bir tatil deneyimi sunan Anex Tourısm Group, bu girişimi küresel büyüme planlarında yeni ve önemli bir adım olarak gördüklerini ve kuruluşlarının 26. yılında konuklarına unutulmaz tatil deneyimleri, kalite ve güven yaşatmayı hedeflediklerini belirtti.

Yorumlar
fikret baştürk
03 Şubat 2023, Cuma 09:04
Türkiye turizmine katkılarından dolayı anex tura ve sahibi Neşet beye teşekkürlerimizi bir borç biliriz:.Allah bu yolda ayağına taş deydirmesin
 
  Yorum için en fazla 1000 karakter girişi yapılabilir!
captcha