Amerikalı turist otel çalışanını darp etti

Amerikalı turist otel çalışanını darp etti
13 Ekim 2021, 14:01
Şişli’de otelde kalan Amerikalı turist Edward W. terör estirdi.

Şişli’de otelde kalan Amerikalı turist Edward W. önce resepsiyonun bilgisayarını kırdı, ardından da otel çalışanını darp etti. Olay yerine gelen polislere de direnen Edward W. emniyetteki işlemlerinin ardından serbest bırakıldı. Olay günü turistin, otel çalışanını sokakta yerde sürüklemesi ve bir kişinin kavgayı ayırmaya çalışması ise cep telefonu kamerasına yansıdı.

Olay, Nişantaşı’nda bir otelde geçen cumartesi günü sabah saat 07.00 sıralarında meydana geldi. İddiaya göre uzun süredir otelde kalan Amerikalı turist Edward W. odasından inerek resepsiyonun bilgisayarını yere atıp kırdı. Bunun üzerine otel çalışanı Şenol K. ile Amerikalı turist tartışmaya başladı. Tartışma daha sonra yumruklu kavgaya dönüştü. Turist bir süre otel içerisinde Şenol K.’yı darbetti. Çalışan kendini dışarıya atarak kaçmaya çalıştı. Saldırgan, çalışanı sokakta da yakalayarak darbetmeye devam etti. Çevredeki işyeri çalışanlarından Emre B. kavgayı ayırmak için müdahale etse de başarılı olamadı. Turistin, otel çalışanını sokakta yerde sürüklemesi ve bir kişinin kavgayı ayırmaya çalışması ise cep telefonu kamerasına yansıdı.

İhbar üzerine olay yerine gelen ekiplere de direnen Edward W., güçlükle polis aracına bindirilerek emniyete götürüldü. Edward W. buradaki işlemlerinin ardından serbest bırakıldı. Zaman zaman sokakta bulunan esnafla da sorun yaşadığı belirtilen Amerikalı turistin otelden ayrıldığı, darp edilen otel çalışanı Şenol K.’nın da izne çıkartıldığı öğrenildi.

Etiketler:Şişli otel
Yorumlar
Erdem Şaşmaz
14 Ekim 2021, Perşembe 06:36
Aynen öyle. Serbest bırak değerli turistimizi. god bless america
 
  Yorum için en fazla 1000 karakter girişi yapılabilir!
captcha