Almanların Türkiye’de tercih ettiği otel sıralamasında son durum

Almanların Türkiye’de tercih ettiği otel sıralamasında son durum
10 Şubat 2018, 14:30
Alman tatilcilerin Türkiye’de, 22 Ocak – 4 Şubat tarihleri arasında en çok tercih ettiği otellerin yer aldığı fvw Hotelometer Listesi yayımlandı. İşte ayrıntılar…

Alman turizm haber sitesi fvw.com’un, veri analiz kuruluşu TrevoTrend ile iki haftalık periyotlarla ortaklaşa hazırladığı “fvw Hotelmeter” listesinin 22 Ocak – 4 Şubat tarihleri arasındaki sonuçları açıklandı.

22 Ocak – 4 Şubat 2018 tarihleri arasında toplam satışlarda Alman turistler tarafından tercih edilen Türk otelleri sıralamasında ilk üç sırada şu oteller yer aldı.

Geçtiğimiz dönemde listede yer almayan Royal Dragon, 22 Ocak – 4 Şubat tarihleri arsında Alman turistlerin en çok tercih otel oldu. Bir önceki dönemde yine ilk on otel listesinde yer almayan Titanic Beach Lara ise bu dönemde ikinci sıraya yükseldi. Geçtiğimiz dönem ikinci sırada yer alan Antalya otellerinden Delphin Imperial ise bu dönem bir sıra gerileyerek üçüncü sırada yer aldı.

Alman turistlerin Türkiye'de en çok tercih ettiği otel listesi (Toplam satışlar)

Almanya’da seyahat acenteleri tarafından satılan paket turlar kapsamında en çok tercih edilen oteller sıralamasında ise ilk sırada geçtiğimiz dönemin dördüncüsü Titanic Beach Lara yer aldı. Bu kategoride geçtiğimiz haftanın birincisi Sunis Kumköy Beach ise ikinciliğe geriledi. Seyahat acenteleri kanalıyla satılan tatiller kapsamında en çok tercih edilen üçüncü otel ise Royal Dragon oldu. Royal Dragon, geçtiğimiz dönem bu kategoride yine üçüncü sırada yer almıştı.

Alman turistlerin seyahat acentesi kanalıyla tatil satışlarında en çok tercih ettiği Türkiye otelleri listesi

22 Ocak – 4 Şubat döneminde Almanya’da gerçekleşen online tatil satışları kapsamında ise en çok tercih edilen otel geçtiğimiz dönemde bu kategoride ikinci sırada yer alan Delphin Imperial oldu. Bu klasmanda ikinci sırada ise Side Prenses yer aldı. Side Prenses, geçtiğimiz dönemde bu klasmandaki ilk on otel listesinde yer almamıştı. Online satışlarda en çok tercih edilen üçüncü Türkiye oteli ise Gardenia Beach oldu. Gardenia Beach, bu klasmanda geçtiğimiz dönemde de üçüncü sırada yer almıştı.

Alman turistlerin online tatil satışlarında en çok tercih ettiği Türkiye otelleri listesi

Yorumlar
İlk yorum yapan siz olun.
 
  Yorum için en fazla 1000 karakter girişi yapılabilir!
captcha