Almanların Türkiye’de tercih ettiği otel sıralamasında son durum

Almanların Türkiye’de tercih ettiği otel sıralamasında son durum
06 Kasım 2017, 14:32
Alman turistlerin Türkiye’de 16 – 29 Ekim tarihleri arasında en çok tercih ettiği otellerin yer aldığı fvw Hotelometer Listesi yayımlandı. İşte ayrıntılar…

Alman turizm haber sitesi fvw.com’un, veri analiz kuruluşu TrevoTrend ile iki haftalık periyotlarla ortaklaşa hazırladığı “fvw Hotelmeter” listesinin 16 – 29 Ekim tarihleri arasındaki sonuçları açıklandı.

16 – 29 Ekim 2017 tarihleri arasında Alman turistler tarafından tercih edilen Türk otelleri sıralamasında ilk üç sırada şu oteller yer aldı. Geçtiğimiz dönemde yedinci sırada yer alan Side Crown Palace oteli ilk sıraya yükseldi. Bir önceki dönemde altıncı sırada yer alan Antalya otellerinden Miracle ise bu dönemde ikinci sıraya yükseldi. Geçtiğimiz dönem sıralamasında ilk sırada yer alan Royal Dragon ise üçüncü sırada yer aldı.

Alman turistlerin Türkiye'de en çok tercih ettiği otel listesi (Toplam)

Alman aileler tarafından en çok tercih edilen Türkiye otelleri sıralamasında ilk üç şu şekilde gerçekleşti. Geçtiğimiz dönemde sıralamada yer almayan Club Grand Side birinci sırada yer aldı. Bu klasmanda 3 dönem boyunca Alman ailelerin en çok tercih ettiği Türk oteli olan Royal Dragon ise ikinci sırada yer aldı. Alman ailelerin en çok tercih ettiği üçüncü Türk oteli ise Side Crown Palace oldu.

Alman aileler tarafından en çok tercih edilen Türkiye otelleri listesi

16 - 29 Ekim döneminde Alman çiftlerin en çok tercih ettiği oteller sıralamasında ise bu klasmanda ilk sırada Oleander yer aldı. Geçtiğimiz dönemin listesinde bu klasmanda yer almayan Side Crown Palace ikinci sırada yer aldı. Alman çiftlerin en çok tercih ettiği üçüncü otel ise Aydınbey King Palace oldu.

Alman çiftlerin en çok tercih ettiği Türkiye otelleri listesi

Alman tek seyahat eden turistlerin tercih ettiği otel sıralamasında geçtiğimiz dönemde ikinci sırada yer alan Miracle Resort birinciliğe yükselmeyi başardı. Geçtiğimiz dönemde bu klasmanda onuncu sırada yer alan Side La Grande ise ikinciliğe yükseldi. Geçtiğimiz dönemin birincisi Side Crown Palace ise iki basamak gerileyerek üçüncü sırada yer aldı.

Alman tek seyahat eden turistlerin en çok tercih ettiği Türkiye otelleri listesi

Yorumlar
İlk yorum yapan siz olun.
 
  Yorum için en fazla 1000 karakter girişi yapılabilir!
captcha