Alman turistlerin tercih ettiği Türk otelleri listesinde büyük değişim

Alman turistlerin tercih ettiği Türk otelleri listesinde büyük değişim
20 Temmuz 2017, 17:01
Alman turistlerin Türkiye’de 26 Haziran – 9 Temmuz tarihleri arasında en çok tercih ettiği oteller fvw Hotelometer Listesi yayımlandı. Listede önemli bir değişim yaşandı. Geçtiğimiz sıralamada ilk 10'da yer alan 8 otel liste dışında kaldı.

Alman turizm haber sitesi fvw.com’un, veri analiz kuruluşu TrevoTrend ile iki haftalık periyotlarla ortaklaşa hazırladığı “fvw Hotelmeter” listesinin 22 Haziran – 9 Temmuz tarihleri arasındaki sonuçları açıklandı.

22 Haziran – 9 Temmuz 2017 tarihleri arasında Alman turistler tarafından tercih edilen Türk otelleri sıralamasında ilk 10’da önemli değişim yaşandı. Geçtiğimiz dönemde ilk on sıralamasında yer alan 8 otel bu dönemde liste dışında kaldı. Listenin ilk sırasında Evrenseki’deki Side Breeze Oteli, ikinci sırada Kumköy’deki Oleander Hotel, üçüncü sırada ise Kumköy’deki Royal Dragon Hotel yer aldı.

Geçtiğimiz iki haftalık periyotta ilk on otel arasında yer alan otellerden sadece Paloma Oceana ve PrimaSol Hane otelleri bu haftanın ilk on otel sıralamasında yer aldı. Geçtiğimiz dönemde 5. sırada yer alan Paloma Oceana 10. sıraya gerilerken; bir önceki listede 10. sırada yer alan PrimaSol Hane 4. sıraya yükseldi.

Geçtiğimiz dönemde ilk onda yer alan Side Star, Victory Resort, Side Corolla, Crystal Palace, Adalya Artside, Delphin Diva, Royal Seginus ve Grand Seker liste dışı kaldı.

Alman turistlerin Türkiye'de en çok tercih ettiği otel listesi (Toplam)

Alman aileler tarafından en çok tercih edilen Türkiye otelleri sıralamasında ilk üç şu şekilde gerçekleşti. İlk sırada, Kirman Belazur yer alırken; Alman aileler tarafından en çok tercih edilen ikinci otel PrimaSol Hane oldu. Üçüncü sırada ise Vera Stone Palace yer aldı.

Alman aileler tarafından en çok tercih edilen Türkiye otelleri listesi

22 Haziran – 9 Temmuz döneminde Alman çiftlerin en çok tercih ettiği oteller sıralamasında ise zirvede Commodore Elite yer aldı. İkinci sırada Febeach yer alırken; Alman çiftlerin en çok tercih ettiği üçüncü otel ise Heaven Beach oldu.

Alman çiftlerin en çok tercih ettiği Türkiye otelleri listesi

Alman tek seyahat eden turistlerin tercih ettiği otel sıralamasında ise ilk sırada Gardenia Hotel yer alırken; ikinci Heaven Beach Resort oldu. Üçüncü otel ise Aska Just in Beach oldu.

Alman tek seyahat eden turistlerin tercih ettiği Türkiye otelleri listesi

Yorumlar
İlk yorum yapan siz olun.
 
  Yorum için en fazla 1000 karakter girişi yapılabilir!
captcha