Alman turistlerin en çok tercih ettiği Türk otelleri

Alman turistlerin en çok tercih ettiği Türk otelleri
sayfayı yazdır, turizm ajansı
16 Şubat 2017, 15:28
Alman turizm haber sitesi fvw.com’un iki haftalık periyotlarla yayımladığı, Akdeniz Çanağı’nda Alman turistlerin en çok tercih ettiği oteller sıralaması “fvw Hotelmeter” da değişikliğe gidildi. Bu otel sıralamasına 9 ülke daha eklendi.

Alman turizm haber sitesi fvw.com’un, veri analiz kuruluşu TrevoTrend ile iki haftalık periyotlarla ortaklaşa hazırladığı “fvw Hotelmeter” listesine Akdeniz Çanağı’ndan 9 ülke daha eklendi. Daha önce İspanya, Yunanistan ve Türkiye otellerinin yer aldığı “Alman turistler tarafından en çok tercih edilen oteller listesi”ne, Bulgaristan, Hırvatistan, Kıbrıs, Mısır, Malta, Fas, Portekiz ve Tunus’ta yer alan oteller de eklendi.

Buna göre 23 Ocak – 5 Şubat 2017 tarihleri arasında Alman turistler tarafından tercih edilen Türk otelleri sıralamasında ilk üç sırada şu oteller yer aldı. Listenin başında Antalya / Lara’daki Fame Residence Lara & Spa yer alırken; bu oteli Kumköy’de yer alan Royal Dragon Hotel ve yine Lara’da yer alan Delphin Imperial izledi.

Alman turistlerin Türkiye'de en çok tercih ettiği otel listesi (Toplam)

Alman aileler tarafından en çok tercih edilen Türkiye otelleri sıralamasında ilk üç şu şekilde gerçekleşti. İlk sırada PrimaSol Hane Family yer alırken; onu Lara’da yer alan Fame Residence Lara & Spa izledi. Alman ailelerin en çok tercih ettiği üçün otel ise Titanic Beach Lara oldu.

Alman aileler tarafından en çok tercih edilen Türkiye otelleri listesi

Alman çiftlerin en çok tercih ettiği Türkiye’deki otel ise Port Side Resort oldu. Bu oteli Delphin Imperial ve Adalya Ocean otelleri takip etti.

Alman çiftlerin en çok tercih ettiği Türkiye otelleri listesi

Alman tek seyahat eden turistler ise en çok Miracle Resort’u tercih ederken; PrimaSol Hane Garden ikinci, Side Prenses Resort & Spa üçüncü sırada yer aldı.

Alman tek seyahat eden turistlerin en çok tercih ettiği Türkiye otelleri listesi

Yorumlar