Alman turistlerin en çok tercih ettiği Türk otelleri belli oldu

Alman turistlerin en çok tercih ettiği Türk otelleri belli oldu
30 Eylül 2017, 14:49
Alman turistlerin Türkiye’de 11 - 24 Eylül tarihleri arasında en çok tercih ettiği otellerin yer aldığı fvw Hotelometer Listesi yayımlandı. İşte ayrıntılar…

Alman turizm haber sitesi fvw.com’un, veri analiz kuruluşu TrevoTrend ile iki haftalık periyotlarla ortaklaşa hazırladığı “fvw Hotelmeter” listesinin 11 -24 Eylül tarihleri arasındaki sonuçları açıklandı.

11 - 24 Eylül 2017 tarihleri arasında Alman turistler tarafından tercih edilen Türk otelleri sıralamasında ilk üç sırada şu oteller yer aldı. Geçtiğimiz dönemde üçüncü sırada yer alan Lara otellerinden Delphin Diva oteli ilk sıraya yükseldi. Bir önceki dönemin ikincisi Delphin Imperial listedeki yerini koruyarak bu dönemde de ikinci sırada yer aldı. Geçtiğimiz dönemin sıralamasında dördüncü sırada yer alan Delphin Palace bir basamak yükselerek; Almanların en çok tercih ettiği üçüncü Türk oteli oldu.

Alman turistlerin Türkiye'de en çok tercih ettiği otel listesi (Toplam)

Alman aileler tarafından en çok tercih edilen Türkiye otelleri sıralamasında ilk üç şu şekilde gerçekleşti. Bu kategoride geçtiğimiz dönem üçüncü sırada yer alan Delphin Diva ilk sıraya yükseldi. Geçtiğimiz haftanın birincisi Royal Dragon ise ikinciliğe geriledi. Delphin Imperial ise bir basamak yükselişle bu dönemin üçüncüsü oldu.

Alman aileler tarafından en çok tercih edilen Türkiye otelleri listesi

11 - 24 Eylül döneminde Alman çiftlerin en çok tercih ettiği oteller sıralamasında ise bu klasmanda geçtiğimiz dönem sıralamasında dördüncü sırada yer alan Roma Beach Resort ilk sıraya yükseldi. Geçtiğimiz dönemin birincisi Delphin Imperial ise ikinciliğe geriledi. Alman çiftlerin en çok tercih ettiği üçüncü otel ise yine Delphin Diva oldu.

Alman çiftlerin en çok tercih ettiği Türkiye otelleri listesi

Alman tek seyahat eden turistlerin tercih ettiği otel sıralamasında ise geçtiğimiz dönemde ilk sırada yer alan Aska Just in Beach zirvedeki yerini korumayı başardı. Geçtiğimiz dönem sekizinci sırada yer alan Side Crown Palace ikinciliğe yükseldi. Geçtiğimiz dönemde bu klasmanda beşinci sırada yer alan Roma Beach Resort üçüncü sırada yer aldı.

Alman tek seyahat eden turistlerin en çok tercih ettiği Türkiye otelleri listesi

Yorumlar
İlk yorum yapan siz olun.
 
  Yorum için en fazla 1000 karakter girişi yapılabilir!
captcha