Alman turistlerin en çok tercih ettiği Türk otelleri belli oldu

Alman turistlerin en çok tercih ettiği Türk otelleri belli oldu
26 Ağustos 2017, 14:10
Alman turistlerin Türkiye’de 7 Ağustos – 20 Ağustos tarihleri arasında en çok tercih ettiği otellerin yer aldığı fvw Hotelometer Listesi yayımlandı. İşte ayrıntılar…

Alman turizm haber sitesi fvw.com’un, veri analiz kuruluşu TrevoTrend ile iki haftalık periyotlarla ortaklaşa hazırladığı “fvw Hotelmeter” listesinin 7 - 20 Ağustos tarihleri arasındaki sonuçları açıklandı.

7 – 20 Ağustos 2017 tarihleri arasında Alman turistler tarafından tercih edilen Türk otelleri sıralamasında ilk üç sırada şu oteller yer aldı. Geçtiğimiz dönemin birincisi SunConnect Sea World listedeki yerini korumayı başararak bu dönemde de ilk sırada yer aldı. Bir önceki dönemin ikincisi Delphin Imperial da listedeki yerini koruyarak bu dönemde de ikinci sırada yer aldı. Üçüncü sırada ise Lara otellerinden Delphin Palace yer aldı.

Alman turistlerin Türkiye'de en çok tercih ettiği otel listesi (Toplam)

Alman aileler tarafından en çok tercih edilen Türkiye otelleri sıralamasında ilk üç şu şekilde gerçekleşti. İlk sırada, geçtiğimiz dönemin üçüncüsü Royal Dragon yer aldı. Geçtiğimiz dönemde bu kategorinin ikincisi Delphin Palace sıralamadaki yerini korudu. Üçüncü sırada ise SeaConnect Sea World yer aldı.

Alman aileler tarafından en çok tercih edilen Türkiye otelleri listesi

7 - 20 Ağustos döneminde Alman çiftlerin en çok tercih ettiği oteller sıralamasında ise bu klasmanda geçtiğimiz dönem sıralamasında üçüncü sırada yer alan SeaConnect Sea World birinci sıraya yükseldi. Geçtiğimiz dönemde birinci sırada yer alan Delphin Imperial ikinci sıraya gerilerken; Alman çiftlerin en çok tercih ettiği üçüncü otel ise Delphin Diva oldu.

Alman çiftlerin en çok tercih ettiği Türkiye otelleri listesi

Alman tek seyahat eden turistlerin tercih ettiği otel sıralamasında ise geçtiğimiz dönemde ikinci sırada yer alan Aska Just in Beach birinci sıraya yükseldi. Geçtiğimiz dönem beşinci sırada yer alan Side Royal Paradise ikinci yer alırken; bir önceki dönemin birincisi Doris Aytur üçüncülüğe geriledi.

Alman tek seyahat eden turistlerin en çok tercih ettiği Türkiye otelleri listesi

Yorumlar
İlk yorum yapan siz olun.
 
  Yorum için en fazla 1000 karakter girişi yapılabilir!
captcha