Alman turistlerin en çok tercih ettiği Türk otelleri belli oldu

Alman turistlerin en çok tercih ettiği Türk otelleri belli oldu
29 Temmuz 2017, 14:14
Alman turistlerin Türkiye’de 10 Temmuz – 23 Temmuz tarihleri arasında en çok tercih ettiği oteller fvw Hotelometer Listesi yayımlandı. İşte ayrıntılar…

Alman turizm haber sitesi fvw.com’un, veri analiz kuruluşu TrevoTrend ile iki haftalık periyotlarla ortaklaşa hazırladığı “fvw Hotelmeter” listesinin 10 Temmuz – 23 Temmuz tarihleri arasındaki sonuçları açıklandı.

10 Temmuz – 23 Temmuz 2017 tarihleri arasında Alman turistler tarafından tercih edilen Türk otelleri sıralamasında ilk üç sırada şu oteller yer aldı. Listenin ilk sırasında geçtiğimiz dönemin altıncısı Vera Stone yer aldı. Listenin ikinci sırasında ise geçtiğimiz dönemde listenin üçüncü sırasında yer alan Royal Dragon yer aldı. Geçtiğimiz dönemde ikinci sırada yer alan Oleander Hotel bir sıra geriledi ve üçüncü sırada yer aldı.

Alman turistlerin Türkiye'de en çok tercih ettiği otel listesi (Toplam)

Alman aileler tarafından en çok tercih edilen Türkiye otelleri sıralamasında ilk üç şu şekilde gerçekleşti. İlk sırada, geçtiğimiz dönemin üçüncüsü Vera Stone Palace yer aldı. Alman aileler tarafından en çok tercih edilen ikinci otel Royal Dragon oldu. Üçüncü sırada ise PrimaSol Hane Garden yer aldı.

Alman aileler tarafından en çok tercih edilen Türkiye otelleri listesi

10 Temmuz – 23 Temmuz döneminde Alman çiftlerin en çok tercih ettiği oteller sıralamasında ise bu klasmanda geçtiğimiz dönem sıralamasında altıncı sırada yer alan Delphin Imperial zirveye yükseldi. İkinci sırada Commodore Elite yer alırken; Alman çiftlerin en çok tercih ettiği üçüncü otel ise Heaven Beach oldu.

Alman çiftlerin en çok tercih ettiği Türkiye otelleri listesi

Alman tek seyahat eden turistlerin tercih ettiği otel sıralamasında ise ilk sırada geçtiğimiz dönem üçüncü sırada yer alan Aska Just in Beach yer alırken; bir önceki dönemin birincisi Gardenia Hotel ikinci sıraya geriledi. Üçüncü otel ise Heaven Beach oldu.

Alman tek seyahat eden turistlerin en çok tercih ettiği Türkiye otelleri listesi

Yorumlar
İlk yorum yapan siz olun.
 
  Yorum için en fazla 1000 karakter girişi yapılabilir!
captcha