Alman turistlerin en çok tercih ettiği Türk otelleri belli oldu

Alman turistlerin en çok tercih ettiği Türk otelleri belli oldu
16 Nisan 2017, 15:00
Alman turistlerin Türkiye’de 20 Mart – 2 Nisan tarihleri arasında en çok tercih ettiği oteller fvw Hotelometer Listesi yayımlandı. İşte ayrıntılar…

Alman turizm haber sitesi fvw.com’un, veri analiz kuruluşu TrevoTrend ile iki haftalık periyotlarla ortaklaşa hazırladığı “fvw Hotelmeter” listesinin 20 Mart – 2 Nisan tarihleri arasındaki sonuçları açıklandı.

20 Mart – 2 Nisan 2017 tarihleri arasında Alman turistler tarafından tercih edilen Türk otelleri sıralamasında ilk üç sırada şu oteller yer aldı. Listenin ilk sırasında geçtiğimiz dönemin üçüncüsü Delphin Imperial yer aldı. Listenin ikinci sırasında ise Miracle Resort yer aldı. Bu oteli Antalya / Kumköy’deki Royal Dragon Hotel izledi.

Alman turistlerin Türkiye'de en çok tercih ettiği otel listesi (Toplam)

Alman aileler tarafından en çok tercih edilen Türkiye otelleri sıralamasında ilk üç şu şekilde gerçekleşti. İlk sırada, Delphin Imperial yer alırken; Alman aileler tarafından en çok tercih edilen ikinci otel Royal Wings oldu. Üçüncü sırada ise Club Asteria Belek yer aldı.

Alman aileler tarafından en çok tercih edilen Türkiye otelleri listesi

20 Mart – 2 Nisan döneminde Alman çiftlerin en çok tercih ettiği oteller sıralamasında ise geçtiğimiz dönemin ikincisi Delphin Imperial zirveye yükseldi. İkinci sırada Side Prenses Resort yer alırken; Alman çiftlerin en çok tercih ettiği üçüncü otel ise Miracle Resort oldu.

Alman çiftlerin en çok tercih ettiği Türkiye otelleri listesi

Alman tek seyahat eden turistlerin tercih ettiği otel sıralamasında ise ilk sırada Side Prenses Resort yer alırken; ikinci Side Miami Beach oldu. Üçüncü otel ise yine Side otellerinden Side Crown Palace oldu.

Alman tek seyahat eden turistlerin en çok tercih ettiği Türkiye otelleri listesi

Yorumlar
İlk yorum yapan siz olun.
 
  Yorum için en fazla 1000 karakter girişi yapılabilir!
captcha