Alman tur operatörleri 2017/18 kış sezonu için hangi destinasyonlara ağırlık verecek?

Alman tur operatörleri 2017/18 kış sezonu için hangi destinasyonlara ağırlık verecek?
23 Mart 2017, 16:07
Alman tur operatörleri 2017/18 kış sezonu için erken rezervasyon dönemini başlatırken; uzak mesafe destinasyonlarına yönelik de yeni charter seferler düzenleyecek.

TUI, Thomas Cook Almanya ve DER Touristik, acenteleri vasıtasıyla 2017 – 18 kış sezonu için portföylerinde bulunan önemli otellere yönelik erken rezervasyonlarına başladı.

Thomas Cook Almanya’nın, Kanarya Adaları, Kıbrıs ve Mısır’da portföyünde bulunan 450 otele yönelik rezervasyonları önemli talep görürken; Mayarko, Fas, Andalusya, Cape Verde ve Türkiye’ye yönelik rezervasyonları ise şimdilik stabil durumda izliyor. Bunların yanı sıra Thomas Cook Almanya, uzun mesafe destinasyonları arasında yer alan Donimik Cumhuriyeti, Meksika, Tayland ve Maldivler’deki portföyünde bulunan 200 otele yönelik rezervasyon da alıyor.

Portföyünde RIU, Magic Life, Sensimar, Family Life ve Best Family gibi önemli otel markalarını bulunduran TUI de bu otellere yönelik 2017 – 18 Kış sezonu erken rezervasyonları almaya başladı.

DER Tourstik ise alt markaları ITS, Jahn Reisen ve Travelix aracılığıyla Kanarya Adaları, Maldivler ve Dominik Cumhuriyeti’nde yer alan portföyündeki 150’den fazla otel için 2017 – 28 kış sezonuna yönelik erken rezervasyonları almaya başladı. Bunlara ek olarak DER Touristik, portföyüne eklediği Hint Okyanusu ve Endonezya’ya düzenleyeceği cruise turlarına yönelik de erken rezervasyonlarına başladı.

DER Touristik ayrıca, gelecek 2018 yaz ve kış dönemi için Samana’ya koyduğu charter uçuşlarıyla Donimik Cumhuriyeti programını genişlettiğini duyurdu.

Yorumlar
İlk yorum yapan siz olun.
 
  Yorum için en fazla 1000 karakter girişi yapılabilir!
captcha