Alman seyahat devi Mısır’a odaklandı

Alman seyahat devi Mısır’a odaklandı
30 Haziran 2017, 16:37
Önümüzdeki iki yıl içerisinde 40 – 45 yeni otel açmayı planlayan TUI, 2017 – 18 kış sezonu için Mısır'a yönelik yatak ve uçuş kapasitesini artırma kararı aldı.

Avrupa’nın en büyük seyahat grubu TUI, 2018 – 19 sezonunun sonuna kadar otel portföyüne 40 – 45 otel daha eklemeyi planlıyor. Bunun yanı sıra TUI Yönetim Kurulu Üyesi ve Outgoing Müdürü Sebastian Ebel; hizmet verdikleri coğrafi alanı genişletmek ve destinasyonlarını artırmak istediklerini söyledi.

Ebel, gelecek kış sezonunda 2 yeni Robinson Clubs Oteli’ni Tayland ve Maldivler’de; Riu çatısı altında bir oteli de Meksika’da hizmete açacaklarını duyurdu.

TUI, 2017 – 18 kış sezonu programı için uzak mesafe destinasyonlarının, Kanarya Adaları ve Mısır’ın firmanın ağırlık vereceği üç temel lokasyon olacağını duyurdu. TUI, Kanarya Adaları’ndaki otel kapasitesini ağırlıklı olarak 3 ve 5 yıldızlı oteller için % 15 oranında, uçak koltuk kapasitesini ise % 8 oranında artırdığını duyurdu.

Alman tur operatörü, Mısır’a yönelik ise Hurghada uçuşlarını % 70 oranında, Marsa Alam uçuşlarını ise % 150 oranında artıracağını, Sharm el Sheikh uçuşlarına da ilave seferler koyacağını açıkladı. Diğer yandan Sharm el Sheikh’de yer alan The Magic Life Club Oteli’nin bu kış sezonunda yeniden kapılarını açacağı duyuruldu. Bunun yanı sıra TUI Yeşil Burun Adaları’na ve Mayorka’ya yönelik uçuş kapasitesini % 20 artıcak.

TUI 2017 – 18 kış sezonu için Mısır, Dominik Cumhuriyeti ve Jamaika destinasyonlarına yönelik yoğun talep artışı yaşanmasını bekliyor.

Yorumlar
İlk yorum yapan siz olun.
 
  Yorum için en fazla 1000 karakter girişi yapılabilir!
captcha